Jump to content

Ауди Кабриолет 1.8Т


Recommended Posts

Поне палиш и се движиш от време на време.Нещо малко те спъва,но съм сигурен че скоро ще го отстраниш.

Аз съм флинстоун :hilezh: Търсим мангал по як да го сложа под капака поне да се придвижвам :hilezh:

Днеска извадих тумора 1.6 АДА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне палиш и се движиш от време на време.Нещо малко те спъва,но съм сигурен че скоро ще го отстраниш.

Аз съм флинстоун :hilezh:/> Търсим мангал по як да го сложа под капака поне да се придвижвам :hilezh:/>

Днеска извадих тумора 1.6 АДА

Е, то моето доволно си поседя на трупчета, добре, че е пежото да има с какво да се возя. Ще видим утре ще има ли добри новини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не върви и не върви...цял ден си играем със скапаната диагностика и нищо.За капак сега в момента в който стигне 3к оборота и забива. Такива цифри достигнах вече, че то по-добре да бях сложил аан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че ако бяхте насадили километраж от същото А4 проблема с диагностиката нямаше да го има...

Нали оригинално минава от ЕКУ-то в километража, и от него отива в ОБД-буксата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mисля си, че това дето си го мислиш, не е вЕрно.

Защото и аз, и Тодор сме си с оригиналните табла, а си имаме и диагностика, и оборотомер. rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошко много ги пипа, чеСно. Вързахме я скрапта неземна. Имаше около 5000 грешки, изчистихме ги, адаптирахме дросела и т.н. Единствената грешка която се натрупва веднага след изчистване е rom error. Почвам да си мисля, че комп-а е леш. Тошко предложи да вържем твоя комп, да обучим имобилайзера и да го пробваме ще има ли грешка, ама отказах, че не смея да ръчкам нещо което не е мое. Тези дни най-вероятно ще се пътува до маднес. След това ако всичко е наред мисля здраво да се дава газ цяло лято.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като ти казах да сложиш компа на Cornu©opia и да му върнеш твоят, ти не ме послуша.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше около 5000 грешки, изчистихме ги, адаптирахме дросела и т.н. Единствената грешка която се натрупва веднага след изчистване е rom error. Почвам да си мисля, че комп-а е леш.

Не е задължително да почваш да си мислиш. ;)/> Разкаран ли е имобилайзера на твойто ЕКУ?

При мен също излиза тая грешка, но тя изобщо не влияе на работата на колата.

В крайна сметка чипа ти се оказа кенеф нали? Тряаше с тва да почнеш, щом с оригиналния пали, а с другия не, няма как цокъла да ти е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръчкай смело с моя комп, благословен да си!

Само да стане! zustimm.gif

Е, нали ти трябва на теб? Аз ако го ръкам, ще му изолирам имо-то и ще го чипСвам.

Еми не знам, Митак. В крайна сметка ще ходя с 2 компа към маднес за всеки случай.

Редактирано от vectra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си с таблото от А4-ката, то по всяка вероятност е разкаран. На 90% съм сигурен, че ром ерор-а е от тва. Аз имам два компа с махнати имо-та като и при двата тази грешка се появи след махането на имобилайзера.

А диагностиката от кво се оказа проблема? С кой чип успяхте да закачите ваг-ком? Ако моднатия чип не е кат хората или не е за тоя номер еку, вероятно е изобщо да не те допусне до диагностика. При мен от лош контакт на чипа също нямаше диагностика, съответно и палене.

Редактирано от jimi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с двата чипа се върза на диагностика. Както и се предполагаше, оказа се нещо скандално дребно. Диагностиката беше вързана на модула през борд комп-а, който не съществува при мен. Доволен съм най на края я има диагностиката. Ако пък се окаже, че този ром ерър не играе роля и няма да е...а работата ще е още по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...