Jump to content

Ауди Кабриолет 1.8Т


Recommended Posts

глеам....хортувате си...радвам се ,че се харесвате :rolleyes:/>/>/>

п.п. аре ,че чипосах остро 335-цата и искам пожертвеници!утре се качвам на Околовръсното и почвам по домовА книга сите мираж тунери :hilezh:/>/>/>

Докарай го петък на ОМВ-то (че и без това бързи коли не идват :hilezh: ), ако е сухо за една сверка от летящ за по интересно да видим дали ще припада повече от Е39 М5 или пък вземе да се окаже по-бързо :D

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нЕма мизерии утре и аз ще дойда с палатка-тунинг-тръц-кирия-тунинг курника. Яворе, не вЕрвам , батЯ, че ше доЕш.

п.п jimi, к'во правим ако чуем да цъка на омв-то?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Открих сезона днес. Тези дни ще се пудри за изложението- ново полиране като задължително ще се изтърка на водно, разни дребни неща по интериор/екстериор и 4 нови гуми, че с тези е ужас, а след изложението се почва пак разглобяването.

1733066180964979141362324028g2OWXnJZ68u0XPaswdmV.JPG

Редактирано от vectra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим какво ще правя, че нещо пак се загледАх по разни бмв-та, а пък и задното си ме влече...

има едно икономично и палавоhilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизелова кофа само ако е 7ца и то трябва да е нещо доста привлекателно като вид и оборудване.

Празник ми е всеки ден с тази кола... повозих се пак и светна лампата за маслото, налягането на 0, заслушах се, не се чуваха повдигачите, покарах леко до гаража(2-3км) където вече леко почнаха да се чуват. Маслената помпа ли е фира, заради компресията ли го прави, маслото ли е гадно, масленият филтър ли е ментак...взе да ми писва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се наложи ще съдействам и с платформа да я прекараме до изложението :zustimm: (дано не се наложи де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е ясно, ама здраво ми писна, защото всичко каквото можеше да се пре..е се прее.а...

Ванка, мерси , братле, но силно се надявам да няма нужда от такива намеси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

При положение, че чувам повдигачите да тракат, датчикът е последното което ще пробвам

Редактирано от vectra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята бивша, но с ббс-а... невероятно й стояха и определено такива ще са следващите джанти при мен. Днес измихме картера и сменихме маслената помпа, т.к. се оказа проблемна. Утре ще се доизкусуряват разни дреболии и така. Не е перфектна, но е по-добре от масовката, които може да се видят по пътищата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята бивша, но с ббс-а... невероятно й стояха и определено такива ще са следващите джанти при мен. Днес измихме картера и сменихме маслената помпа, т.к. се оказа проблемна. Утре ще се доизкусуряват разни дреболии и така. Не е перфектна, но е по-добре от масовката, които може да се видят по пътищата.

Имах проблема с маслото и налягането на Голфа. Оказа се маслена помпа. Като я запалиш е ОК, но когато загрее налягането падаше.

Few months ago... :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, няма спор, винаги съм се радвал, че ги има тези VDO уреди. Кои ще ти омалеят? ББС-а,който беше на кабриото ли? Кога ще има включване за новата придобивка? Сигурен съм, че не спиш и се правят разни промени по колата.

Ради- или си като баба Ванга, или здраво дръпна дявола за опашката :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката от аватара е от нета, уж го ъпдейтнах с "новата" ми кола до ниво платформа ама не се получи :hilezh:

Правя си девствената фейслифтова А4ка не толкова скучна :hilezh:

Чудя се къде да си сложа 2 уреда вътре ама за момента не съм измислил не толкова дразнещ вариант. CH-a беше добре до скоро, но почти се изгуби след финната намеса от моя страна върху тялото на елегантния товарач :gruebel::rolleyes:

484786_10200544246065967_1111372763_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветът е страхотен. Няма ли да направиш тема за колата?

Аз вчера си поиграх с навеса. Сложих мека връзка, че някак случайно бяха пропуснали да сложат в ем33. Благодарение на Ванката се сдобих с 4 гуми за този сезон. Вечерта давахме газ с брат ми и смея да твърдя, че дори в това състояние съм пред стокова ес4-ка.

74683030148308613213628252747fTnfbt9XekWW3XRKAI1.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...