Jump to content

Как да свържем допълнителните 3 уреда?


Maverick_bg

Recommended Posts

Привет,

нужен ми е малко съпорт.

Днес си вземах допълнителните три уреда.Сега трябва да ги вържа,но не знам къде.От къде взимат инфо и т.н.

Снимки,схеми,мнения (компетентни разбира се),кой с квото може да помага.

Забравих да кажа,че аз съм с 90 quattro,NG,и до сега съм нямал.

Редактирано от Maverick_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 - Variable positive from brightness control for dash panel insert lighting to amplifier for additional instrument lighting

2 - Negative from oil pressure gauge sensor

3 - Negative for additional instrument lighting, oil temperature gauge and voltmeter

4 - Positive for light switch to amplifier for additional instrument lighting

5 - Negative from oil temperature gauge sensor

6 - Positive (terminal 15)

90-979.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско,

но,можете ли да ми кажете имали въобще и къде се намира Датчика за температурата на маслото на NG-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намира се завит на блока от лявата страна (като си пред колата от дясно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След пускане на линк в пост 2 към подобна тема + това че в нея има линк към ТАЗИ тема считам текущата за ненужна. Ако до утре вечер няма мотивация за съществуването и заминава в кофата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намира се завит на блока от лявата страна (като си пред колата от дясно).

Да смятам ли че датчика за налягане и температура на маслото е един и същ??

http://vag.ilcats.ru/audi/part/u/0/mod/55/kat/74/year/1990/grp/9/idcnt/30/subgrp/6365

След пускане на линк в пост 2 към подобна тема + това че в нея има линк към ТАЗИ тема считам текущата за ненужна. Ако до утре вечер няма мотивация за съществуването и заминава в кофата.

И Audi 90 е подобно на Audi 80,но не е 80. :)

Изчетох ги и двете теми но не намерих отговор на моя въпрос.А не искам да я разпръсна и да се окаже че съм нямал нещо си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да смятам ли че датчика за налягане и температура на маслото е един и същ??

Различни са. Ако колата е била без допълнителните уреди, възможно е да няма и датчиците.Датчика за налягане е комбиниран (с два пина) единия е за налягането отчитано на уреда а другия е за лампата за ниско налягане.Този за температурата е отделен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При 5 цилиндровите мотори датчика за темп. на маслото се намира в корпуса на маслената помпа, като едновременно с това е болт които държи пружината на клапана за висико налягане в помпата. Ако колата нее имала уреди до сега на мястото има само болт който без проблем се замества с въпросния датчик. Датчика за налягането на маслото стои между 2 и 3 цилиндър от ляво на блока

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни в тази темаС изключение на монтажа на датчика за налягане,другото да . Редактирано от bagera979
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При 5 цилиндровите мотори датчика за темп. на маслото се намира в корпуса на маслената помпа, като едновременно с това е болт които държи пружината на клапана за висико налягане в помпата. Ако колата нее имала уреди до сега на мястото има само болт който без проблем се замества с въпросния датчик. Датчика за налягането на маслото стои между 2 и 3 цилиндър от ляво на блока

Не мога да го намеря къде е тоя болт,м.... му,където да завия датчика за температурата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да го намеря къде е тоя болт,м.... му,където да завия датчика за температурата?

Ще щтракна някоя снимка, ако не в етката би трябвало да има каде стои

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...