Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 3


sky

Recommended Posts

На някой случвало ли му се е при падане на акомулатора колата да си забрави ключа? Да работи централното отключване, но да не можеш да дадеш контакт или да запалиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв вариант. Като се вкара ключа чува ли се как се отключва волана? Някой беше писал малко по-назад че някой път пали друг път не и беше нещо по кормилния прът. Ако си пали нормално с един ключ, а с другия/те/ не по-добре се насочи към друга кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някое форумно гуру в София по електрониката на тоя модел имаме ли?

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай,има проблем с кормилната конзола.Няма да запали докато не и извадиш бушона мисля,че беше от лявата страна на таблото 17,но това минава довреме.После блокира нацяло и колата даже и на пътна помощ не можеш да я качиш,защото и контакт няма да и освободиш ръчната и да я изключиш от скорост,ако е автомат.Личен опит.

П.П.:Ключарчето идва на място след като види 200лв,без гаранция ,че ще я направи.Отделно части и обучение.

Редактирано от superiore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В багажника има един шестограм с който да си отхлабиш моторчетата от задните спирачни апарати при подобни ядове с ръчната :hilezh: :hilezh: :hilezh: стандартно оборудване

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А щанга или по-голям чук дали има скрити някъде ,да можеш да изключиш от паркинг? :hilezh::hilezh:

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, там под предния пепелник има едно място където се бърка с ключа за палене и се освобождава лостовия механизъм .... рови темата назад - Вертер-а го беше описал когато имаше ядове с кормилната колона

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кормилната колона е гаден проблем... Порше .....или Мишо ако се навие, макар че не съм сигурен дали му се занимава с имобилайзери - звънни и го попитай

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, там под предния пепелник има едно място където се бърка с ключа за палене и се освобождава лостовия механизъм .... рови темата назад - Вертер-а го беше описал когато имаше ядове с кормилната колона

Не мисля да ровя под пепелника или в темата,чел съм го.Факт е,че скъпия проблема остава.Само да отбележа,че с втора употреба не стана,поне при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Централното се отключва, вратите се отварят, но само до там - радио, километри и часовник, не може да дадеш на контакт. Има един ключ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колега N1995, ти последно купи ли кола?

Да не би да съм изтървал нещо важно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратих ти го на лично. Днес чакам от Порше да кажат коя е думналата част и какво още има за правене и да си стискаме ръцете. Райно ми ще ми провери цените на тва нещо ако е по-евтино при него с консумативите да го поръчам. Ама тия хора са толкова бавни баратче за 1 седмица само си говорим по телефона и строим комунизма такова нещо не бях срещал много много време един човек с едни пари да ти звъни по 10 пъти на ден да ти ги даде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратих ти го на лично. Днес чакам от Порше да кажат коя е думналата част и какво още има за правене и да си стискаме ръцете. Райно ми ще ми провери цените на тва нещо ако е по-евтино при него с консумативите да го поръчам. Ама тия хора са толкова бавни баратче за 1 седмица само си говорим по телефона и строим комунизма такова нещо не бях срещал много много време един човек с едни пари да ти звъни по 10 пъти на ден да ти ги даде...

Супер туткави са, но си нямаш идея какво е да купиш кола от банка. Там са едни документи, едни подписи от незнам си какъв борд на директори, ужас.Рекорда е, от капарирането на колата до взимамето - 4месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам се да си купя, но не бързат хората хахаха ще пиша да се похваля като си взема кола, няма да пропусна :bia:

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...