Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 3


sky

Recommended Posts

Тия лампи в краката като врътна Interior lightning на максимум и почнаха да светят. Дразни ме, като се отвори вратата е ок ама докато караш вечер нещо да ми свети долу ме расейва. Намалих си го на средата и долу почти не се забелязва, че свети нещо. Светят две червени диодчета отгоре, което е много готино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да проверя кой модул го управлява, звучи ми елементарно ... но да видим hilezh.gif

Комфорт модула 46. А от адаптациите там се настройваше и диминга в проценти - това май е като алтернатива на Interior lighting настройката в ММИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчхах си днес Zimmerman 302mm отзад и Zimmerman 314mm отпред и двата вентилирани + Ferodo FDB отпред и отзад накладки да ги видим :)/>

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък тези дни ще си оставя да ми боядисат джантите за лятото.

Какво мислите за цвят, че ми се иска малко по-огледални/полирани? Или да ми ги пръснат с оригиналния? Идеята ми е да се връзват с хромираните лайсни около прозорците. Ето такива са

audia60285.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва фаровете да работят на къси (не на дейлайт) и когато задържиш лостчето с което пръскаш на стъклото около 2 секунди пръскат и дюзите на фаровете ...

Не го ползвай много активно, защото с 3-4 пръскания на фаровете и казанчето е празно :hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме напряга, че около бутона за звъка ми е изтъркано. Самите бутони са си супер, алуминиевата лайсничка е супер, ама пластматасата е поротъркана. Тоя дето я е карал тая кола си е рязал ноктите от коледа на великден явно. Дайте някъв акъл, ако я сваля цялата централна колона и я дам на бояджия дали ще ми я докара със същия цвят какъвто е в момента? Цялата ми е с този тъмно сивия цвят. Разни фолиа въобще не ми се въртят из главата, но пък и не ми се дават 500лв за нови бутони с пластмаса при положение, че бутоните са ми супер.

A_pix_871571902011361376031.45644500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приготвил си ги да ги пращаш за реставрация ли?!

Прави ги с цвета на колата, тва полиране е прекалено лъскаж според мен. Колко време ти отне да разглобиш мми-а? На мен копчетата са ми перфектни, само тая пластмаса долу в ляво на твойта снимка е надраскана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера я оставих на моите бояджии.

Само да ти кажа, че няма такава играчка, бутоните как се вадят не е истина....

Иначе самото разглобяване на колата е удоволствие :)

Цялата процедура я започнах, защото всичко беше облепено с фолио от предишния - лайсни на вратите, централна конзола и т.н.

Голямо търкане падна докато сваля фолиото от уникалния тъмно кафяв махагон, но се видя защо е била фолирана и сега не знам какво да правя, вече от две места ме връщат, че не възстановяват махагон :(

PBIBcBS.jpg

Редактирано от Jass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак си успял да отделиш копчетата - никой не е мислил че ще е лесно . Само тия винтове отдолу (дето ги коментирахме преди няколко стр. ) ли държат нещата? Голям респект за снимките - първите подобни в нета са respekt.gif.

Дойде ми някаква идея как може да се предпази иконката и надписа Волюме при боядисването - ако се намаже с някакъв восък или мазило, което след боядисване на всичко останало да се махне. Това в случай че бялото е изписано релефно навътре. Не си спомням така ли беше или не и сега не ми се ходи до колата

За джантите - според мен по-добре оригиналния цвят. Това огледалното ми стои малко демоде (със стари модели примери има такива) без да се обижда никой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карбонът само ако е истински, иначе за фолио има уникални предложения!

Ето това ми върши работа http://www.ebay.de/itm/Original-Audi-A6-4F-Wurzelholz-Dekorleisten-Zierleisten-4F1864261B-1WV-Nussbaum-/190804612207?pt=DE_Autoteile&hash=item2c6cd7546f

Изобщо не ми е зор за надписа, аз си знам, че оттам се увеличава/намалява и спира :)

Мога да направя преразказ по снимка :rolleyes:

Не мога да се сетя за кои винтове говориш?

Редактирано от Jass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа с Емилион съм го коментирал това 35 стр. по- напред. Става въпрос дали само тия четири винта в краищата отдолу се развиват за да се отдели лицевата горна част, която ще се боядисва или и бутоните са захванати някак си за нея и те трябва да се отделят? Въобще още няколко снимки никак няма дя ся излишни, когато ти е удобно. Мерси

Редактирано от MSM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясене, не се занимавай с тия фолиа, колкото добре да изглежда е супер цигания. Да не говорим, че всеки втори голф е с "карбонови" елементи. Дай да намерим някой читав бояджия да направи както трябва нещата или ако искаш дърво - нови. Аз мисля да направя цялата централна + маската на таблото в малко по-светло сивото като на фейслифта:

Ей така да стане:

insidezf.jpg

Само ми се иска да видя на живо някоя фейслифтова кола за да преценя как ще седи на практика преди да го направя. В такъв случай маската, която си свалил става черен мат и спи града :)

Освен това и аз лично ще мога да сменя надраните лайсни с чисто алуминиеви такива, гладки, без драскащия се релеф...

Е тва също е вариант:

http://www.bks-tuning.com/Audi-RS6-carbon-interior-trim-set

http://www.bks-tuning.com/Audi-A6/S6/RS6-center-console

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...