Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 3


sky

Recommended Posts

Относно вибрацията при завиването, днес сложих нови зимни гуми и ефекта вече не се наблюдава или поне не го усещам за сега... утре като отивам към офиса ще видим... на едно точно определено кръстовище.

Благодаря за отговора Веско, успокоителен е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко тръгна с кодинга на Sky -1024 за авант.

Интересното е че задните не дават грешка само с кодинг 0000002, а е логично да са с 00000042.

Както и да е :) важното е че манипулацията приключи успешно и вече имам инсталиран и работещ замозатъмняващ се пакет и функция прибиране на огледалата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кабели пусках, по един за всяка врата.

Огледалата се прибират само ръчно от копчето,, засега това е.

Ако някой реши да прави подобен ъпгрейд да звънка за помощ,а и имам разни неща останали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тоя го е направил на А4, но логиката трябва да е същата с реленцето: http://www.audienthusiasts.com/Project_FoldingMirrors.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не може да стане и в пърния линк го казват, а примерите които си дал нямат нищо общо с принципа в A6 4F.

баба, може да пуснеш списъче на л.с.или тук с каквото ти е останало - да си харесаме по нещо rolleyes.gif. Кода +64 e за осветлението в страничните огледала отдолу - то ли ти свети без кодировка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната ми кодировка е била 522, а сегашната ми е 618.

Интересното е, че и с 522 ми светеха вратите :)

Имам вътрешно черно самозатъмняващо се огледало, и разбира се съвети ако някой реши да си направи този уникално лесен ретрофит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги

Някой знае ли какво е това отзад долу много ниско в средата - под кората, прилича на датчик парктроник, ама не е, щото не пищеше докато го удрях :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и тя да е, ако има някаква тапа отгоре - не беше отвор, изглеждаше като паркдатчик

нямах време да огледам, че карах сина на училище

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го задния теглич, с малко кръгло капаче, което пази резбата. Там се навива куката.009574266.jpg?r=0

Предното капаче се отваря като първо го натиснеш навътре с мека дръжка на отверка примерно. Така натиснато, то се отваря в единия край и оттам с друга отверка или нещо пласмасово/дървено , за да не не нарани вече го отваряш.

Редактирано от manoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната ми кодировка е била 522, а сегашната ми е 618.

Интересното е, че и с 522 ми светеха вратите :)

Имам вътрешно черно самозатъмняващо се огледало, и разбира се съвети ако някой реши да си направи този уникално лесен ретрофит.

Аз определено искам да го сменя моето със самозатъмняващо се, че до сега все така съм бил и много ме дразни да нямам. Дай оферта на ЛС :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес си извадих CD на навигацията от колата и се оказа презаписвано DVD,но ужасно издран и в окаяно състояние.Поради това често ми прекасва в колата или въобще не тръгва,дори на компа не тръгва.Може ли някой да ми даде сайт и разяснения от къде да си сваля нова версия за Европа?В един руски сайт rutracker.org търсих,но не намерих нищо там,а и не съм много наясно как се сваля на DVD,за да тръгне в колата после,имаше нещо май на бавна скорост.Благодаря предварително :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...