Jump to content

Подобряване на визия и звука на 4,2


hamann26

Recommended Posts

  • 2 months later...

с риск да спамя, пак ще пусна линк към S5 4.2 което е с такива клапи, въпроса е къде да ги сложа на мойта а8, най-добре според мен след ламда сензорите възможно най-близо, лично на мен ми харесва много как отваря звука на това S5..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колеги след много мислене и умуване махнах крайните гърнета и сложих праваи тръби, които са същия диаметър като оригиналните и резонаторни накрайници , пише туистър на тях. Манипулацията направих в следния сервиз:

СЕРВИЗ-МАНОБГ

адрес на сервизa кв.Света Троица бул.Сливница м/у бул.К.Величков и Димитър Петков срещу 43то училище.

Гарантирано качество на работата която предлагаме гаранция до 24месеца

за контакти на тел;0895228534-Ицо или 0878102533-Мано

Видях че във форума на фолксваген много ги хвалят, имайте предвид че един приятел им стоя постоянно на главата и той избира какви тръби и накрайници. Относно звука уникален е на мен много ми допада, ще кача и хубаво клипче за да видите, но според мен се е получило много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги забелязах по обявите,че на дизелови автомобили примерно ауди а8 му е сложен ЕС8 пакет брони ауспуси на бмв 5та серия примерно 530 и 535 доста им слагат М пакет калници брони ауспуси на мерцедес Мл също брони ауспуси и на други дизелови автомобили който ги правят да изглеждат на спортните им модели бензинки.Главно въпроса ми е какъв звук изважда дизеловия автомобил със спортната генерация на спорния му модел било то примерно S8,M5,ML63....?

Лек ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пишеш в тубата да кажем 3.0 tdi milltek exhaust в търсачката и гледаш и слушаш...

То има значение какво точно ще сменяш - дали само задните грънци или изцяло след катализатора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...