Jump to content

Покупка на Ауди А4 B6 1.8t quattro


Recommended Posts

Добър вечер бъдещи колеги. Преди да отворя темата, четох доста във форума за А4 Б6, но не попаднах на информацията, която ме интересува. Твърдо съм решил да стана собственик на Ауди. Следя от няколко седмици обявите за автомобили в "mobile.bg", "cars.bg", "mobile.de" и си търся А4 B6 1.8t quattro, седан, автоматик. Налага ми се да пътувам често, през зимата, маршрута Варна - Видин и мисля, че quattro-то доста ще ми помогне в зимни условия. В изброените сайтове открих едва 2 такива автомобила и 2та са внос от Америка. Много трудно се намира quattro на 1.8т двигател в А4 Б6 седан. Ако стана собственик на някое от въпросните американски изпълнения, ще мога ли да си намирам части за поддръжка на Аудито? Може ли някой да каже, защо са толкова рядко срещани тези двигатели с quattro в А4 Б6 седан? Благодаря предварително и се извинявам, ако има такава пусната тема, а аз не съм успял да я намеря и да я прочета. Приятна вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм чел тук във форума 1,8Т КУАТРО С АВТОМАТ само за САЩ произвеждат, та за това са рядкост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти две обяви.

Първата е американсо изпълнение, точно каквото търсиш.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=125934

Втората е с ръчна ск. кутия, но според мен по-добрата от двете

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=123593

Мисля, че този мотор 163 кс. е със 6-степенна кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти две обяви.

Първата е американсо изпълнение, точно каквото търсиш.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=125934

Не знам как може да правиш снимка на мотора и да не долееш антифриз поне до минимума. С просто око се вижда, че е един пръст под минимума, а за цвета на антифриза не е такъв какъвто би прилягал на поддържана кола G12 розов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В6 с 1.8ТQ 163 кс ако е преди април 2003 г . е с 5 скорости. Моята е такава.

От май 2003 серийно са с 6 степенна скоростна кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А4 B6 1.8t седан има ли с типтроник скоростна кутия? Или само quattro-то е с типтроник? Четох във форума и достигнах до извода, че не е за предпочитане да си взема автомобил с мултитроник. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,това което търсиш идва само от Америка като всички автоматици куатро са и Типтроник , като някои имат изведени скорости на волана , а други - не. В момента съм в процес на търсене на абсолютно същата кола,тъй като преди седмица размазах моята А6-ца. Пиши с какви пари горе - долу разполагаш и мога да помогна да се намери нещо читаво от САЩ. А и без това след 2 месеца заминавам за там... ( седан от там се намира по-лесно )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...