Jump to content

Пасажерска врата на А6 4Ф


Hacko

Recommended Posts

От няколко дни пасажерската врата започна да прави проблеми с отклчюването. Последните 2-3 дни почти всеки път не се отлючва от дистанционното. Като отворя шофьорската врата и натисна копчето на нея за централното вратата проработва и жена ми може да влезе. Иначе зключването си работи нормално.

Щом от копчето на вратата централното си работи както трябва, предполагам, че проблема не е в машинката на пасажерската врата.

Някой да е имал подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах. Ако няма записани грешки си ъпдейт компа на вратите. Ще се оправят след ъпдейта. При мен се получаваше на 2-те задните врати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ба...х вече всичко се ъпдейтва, не мога ли да си ъпдейтна резервара, че ми светна лампата за зареждане :zustimm:

До скоро всичко в колите беше Електротехника, сега стана Електроника, пак ще се учим на ново.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор Sky.

Значи ъпдеит, аз се притеснявах да не е нещо развалено по централното.

Е трябва да се провери за грешки първо де, ама се надявам да няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

 Като отворя шофьорската врата и натисна копчето на нея за централното вратата проработва и жена ми може да влезе.

 

Какво се оплакваш колега, това си е направо къстъм ъпдейт, в колата ще влизат само екземпляри от противниковия пол, които ти пожелаеш. :hilezh:

Извинявай не се стърпях, не ми обръщай внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да де ама представяш ли си да се яви една супер яка мацка и да искаш да отвориш и.... ЦЪк  греда ,после ще те яд че не си отстранил проблема.. Майтап на страна ..колегата има проблем и наистина с ъпдеит се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...