Jump to content

мнения за S4 2003г


Recommended Posts

здравейте колеги , карам в момента Б6 1.8т с чипс . харесва ми колата , но е седан на предно . заглеждам се по S4 от същото поколение . какво мислите за Това S4 . някой ходил ли е да го гледа .за какво трябва да внимавам при огледа :) благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те газовата са я сложили в Бг преди няколко месеца, преди това колата се продаваше нов внос без ГИ.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как гадно изглежда с тази огромна бутилка в багажника, еб.ти циганията...

Тази кола се продаваше мнооого дълго, след това изчезна и след не повече от седмица се появи с нови снимки и нов телефон за връзка. И при първата обява и при тази ми направи впечатление, че цената е твърде ниска за тази кола.

Според мен такъв тип кола трябва да се избира много внимателно.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

струва ми се, че има разлика в цвета на предните двата калника и бронята? възможен удар отпред (дали сериозен или не - не се знае).

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съдете по разминаване на цветовете и фугите за удар, гледайки колата на снимки. Можа да е от паркинг щети и некадърен бояджия, може ако е сменян някой ремък и е сваляно всичко отпред след това някой да не го е напаснал, варианти много.

Това попринцип, иначе колата изглежда гроб.

Редактирано от Raino
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно нещо АЗ мога да ти гарантирам за тая кола....на километри е на минимум 270-280к...

...Състоянието на колата мен лично не би ме притеснило толкова преди да я покараш и усетиш. Това което е за притеснение, е че кола на години и на такива км като нещо и се счупи - винаги трябва да си готов за 2-3к лева разходи и до 2 седмици без кола...помисли струва ли си и по джоба ли ти е?

Аз лично много съм мислил и съм се интересувал точно за 2003/4 С4-ки и стигнах до извода, че съм малък още :hilezh:

Редактирано от hristaki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен съвет му даде...

Форума е достигнал максимално ниво на полезност :hilezh:

...за мене лично при покупката на кола от тоя ранг и сорт опира до две неща - пари и мерак. Лошото е второто като има превес, защото тогава не мислиш за първото :)

Едно нещо за мен е сигурно - При покупката на S4 и M3 не важи мотото "кола и жена втора употреба е късмет" ... При тия покупки си все навътре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те газовата са я сложили в Бг преди няколко месеца, преди това колата се продаваше нов внос без ГИ.

Аз също е следя тази обява от доста време и съм със същите наблюдения, но за парите си колата е добра ;)

avant V8 4.2FSI quattro + ръчна 6 скоростна кутия е много приятна комбинация, да не кажа - МЕЧТА !

Редактирано от Любо Audi А3 Тurbo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близо,далече......така по снимки само dry.gif,все пак е 10г кош вече и е нормално да има забележки,а пък с цените за рез.части+обслужване+каране в БГ,т.е. евентуално икономисване...... :steinigung:

Да се види,кара и диагностицира колата,но някъде ,където са виждали и обслужвали такива,за да няма после още 10бона за ремонти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

струва ми се, че има разлика в цвета на предните двата калника и бронята? възможен удар отпред (дали сериозен или не - не се знае).

Грее във всички цветове на дъгата dry.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много си е хубава колата CheFolino не ги слушай все пак си купуваш кола на старо на 9 години а не нова а иначе момчетата ги разбирам за благородната завист която изпитват към теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си е хубава колата CheFolino не ги слушай все пак си купуваш кола на старо на 9 години а не нова а иначе момчетата ги разбирам за благородната завист която изпитват към теб

Явно разни автотърговци добре са ти втълпили теориите им за колата на старо и новите коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си е хубава колата CheFolino не ги слушай все пак си купуваш кола на старо на 9 години а не нова а иначе момчетата ги разбирам за благородната завист която изпитват към теб

Аз лично не му завиждам по никакъв начин освен благордоно и то ако си взема добра количка. Просто се опитвам да разбера дали има достатчен доход да я издържа, защото ако се окаже че трябва да набиваш пари в един лъскав паметник пред блока, а двете ти деца мизеруват....това е един вид малоумие. Исках да кажа на човека с темата, че тези коли са един много трънлив път...изглждат много подобни на другите Б6...обаче не е така Билйив ми :wall:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близо,далече......така по снимки само dry.gif,все пак е 10г кош вече и е нормално да има забележки,а пък с цените за рез.части+обслужване+каране в БГ,т.е. евентуално икономисване...... :steinigung:

Да се види,кара и диагностицира колата,но някъде ,където са виждали и обслужвали такива,за да няма после още 10бона за ремонти

Всичко е вярно.

То 10-те бона са сигурни, ако са само те - песен е колата! То само два комплекта гуми, обслужване по пълна програма, подмяна на всички флуиди вече е 7-8к., да не говорим за нещо извънредно.

Моето мнение е, че човек не бива да си купува такава кола с последните си пари, а и трябва текущо да има прилични доходи, че е смешно да се бие по д-то за да спестява за гориво и други неща.

Аз лично имах едно подобно предложение, но не се реших - малка ми е чурката още за нещо с префикс "S".

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да hristaki прав си за всичко което казваш няма никъкво съмнение но да търсиш смисъл и практичност във решението да си купиш 340 коня АУДИ безинопил е меко казано смешно а що се отнася за това "децата му ще мизезеруват ли в последствие" незнам знам само че такава кола се купува с мерак и пари най вероятно колегата има достатъчно и от двете защо да го отказваме........

Редактирано от Нешо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, такава кола се купува с мерак и пари най вероятно колегата има достатъчно и от двете защо да го отказваме........ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2004 ли нагоре са само с верига?Кои кодове на моторите трябва да са с верига?Не ми се иска да се мятам повече на МПС с ремъкЧ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...