Jump to content

бръъм-бръъъм-бръъъъъъъммммм


Recommended Posts

:hilezh:;) това го търсех много одавна !Гледал съм, го преди 6 месеца сигурно ,ама не си спомням къде и направо дигнах температура!Хаябуса е това!Само за инфо,от първите 50бройки в Германия,за едно лято имаше 35 смъртни случая с тоя дзвер.. :);)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е някакво менте, бъзикнали са скоростомера, дори да е в километри не е верен - карали сте с 200 км/час и можете да прецените :hilezh: а до 200 км/ч на задна гума е смешно дори като бъзик :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате, хич не е менте. Това е хаябуса все пак :hilezh:

А относно карането с 200 на задна, има една изродска поредица ghost rider,

в която това упражнение се прави за загрявка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам пътя как върви, около 180 -200 км/час е в края на клипчето... сравни си с гоустрайдъра да видиш реалните скорости там как изглеждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=hpe3LJhDen0...ider%20hayabusa

Както казах, това се прави за загрявка :hilezh:

Маллиййй точно това търсех. Гледал съм го преди години. Копелето при 270 с ръчка на газта вдига на задна гума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този мотор задна гума с 200 е толкова елементарно колкото да си изпъжиш яйца, вервай ми! Просто предполагам не си карал расов мотор от ново поколоение за се убедиш в думите ми :)

Междо другото не знам дали обърнахте внимание, че мотора вдигна МНОГО над 220 мили в час. Просто километража нямаше къде да ги покаже :)

..... Хайабузата е бърза, но не толкова бърза колкото на това клипче. Тук със сигурност има някаква друга игра - някое охльовче дето да прави 0.8 надув, примерно ;)

btw сегашното Suzuki GSX-R 1000 К5 е 1000 кубика 183 коня на 160кг. С други думи кара Хайабузата да умира :hilezh:

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...