Jump to content

Печка Audi A6 2006 ->


Gele

Recommended Posts

За черни коли ляото си е екстра, а печката е супер за зимно време. До тука зимата нещо я няма никаква, но пък като се застудее на -15 изведнъж и хората с печки ще са доста по-доволни от нас с електрическото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  Оппеделено е супер приятно да отвориш колата сутрин и да те лъхне топлината от  купето.А наоколо  се суетят съседите със стъргалките и  си потриват замръзналите ръце.   :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да с дистанционното си е супер.Но става и с таймера .Аз излизам сутрин по едно и също време и таймера ми е настроен на 15мин. преди да съм в колата.Така не ми се налага и дистанционно да ползвам.

Четох в някой от разделите,че има клапан,в кръга на водата,който се управлява с ММИ,и може да се определя дали печката  да топли купето и двигателя или само купето.Имат я екстрата само тези с топлене на купето .Мисля че бяха Z модела на Webasto.A другите са С,които топлели само двигателя след стартиране.(или обратно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не помня къде го четох, но мисля, че разделянето с този клапан е при моделите, които ги поръчваш с печка.

Печката е налична на всички Q7, но е "скрита" и се "поръчва". Разликата когато не я поръчаш е, че може да си я отключиш да се вижда, но липсва въпросния клапан за отделяне на купето.

 

Май го четох на английски в чужд форум, докато проучвах и се информирах за Q-то. Почти съм сигурен, че и в тукашния форум има подобна информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Привет,

една доработка за SMS Webasto -

 

Има ли някой търся да направи преходник за тестер за новите модели webasto (разликата е в софтуера за управление, хардуера е същият) и "общуват"  с автомобила по CAN.

Подробности

или

ТУК

 

 

тука каквото събирах за WEBASTO

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...