Jump to content

Теч от филтър или какво?


dimytar11

Recommended Posts

Да си кажа честно- пълен невежа съм. Моля по- запознатите да ме светнат за евентуалните причини за проблема. Благодаря.

post-76427-0-65547000-1355242670_thumb.j

post-76427-0-93914400-1355242679_thumb.j

post-76427-0-74128400-1355242687_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата е прав ако имаш възможност го смени веднага ,че теча може да стане доста голям изведнъж не питаи от къде знам.Както каза колегата не е много скъпо а и лесно се сменя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. При студ теча се усилва. Смених го и сега всичко е ок.

Ххехе, не само се усилва, че и се цепи проклетото съединение и всичкото масло изцвърчава навън. Гледах го този филм една година на - 20 градуса. Паднал акумулатор, дадоха ми ток и познай като запалих, този с кабелите при мотора какво глътна за благодарност. :steinigung:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си уплътнението на масления охладител. Не е скъпо. По спомени около 7 лв.

Благодаря. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вече споменах- некомпетентен съм. Наистина ли е толкова просто да си го сменя сам. Звънях в един сервиз и ми казаха цена за смяна- 35лв., което ми се вижда доста за такава дреболия (поне по мненията на колегите от форума). Ако може да ми обясните маалко по- детайлно как ще стане номера, бих се пробвал сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вече споменах- некомпетентен съм. ...

Дай им тия 35лв и не се занимавай с глупости. Или намери друга оферта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали все пак трябва да се източи маслото за да смениш уплътнението ... не става да седнеш пред блока с легена, трябва крик / канал, може и да се наложи да долееш след това

Ако не обичаш да се цапаш, не е работа за теб :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...