Jump to content

Иконка на централния дисплей


nikoooo

Recommended Posts

Тъй като съм лаик на тема Ауди и от скоро го имам,моля някой да ми каже какво означава тази иконка която ми се появи днес два пъти и след това изчезна , прилагам снимки ,иконката е в жълт цвят?Качих снимка и на автомобила,благодаря предварително!

post-60274-0-01208900-1355916203_thumb.j

post-60274-0-61986100-1355916254_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно казано не съм пипал нищо по фаровете,бяха си на автоматичен режим.Появи се изведнъж докато си карам,спрях изгасих колата и пак я запалих,след което това чудо изчезна,извинявам се за лошата снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото схващам аз е за къси светлини това,но защо свети е съвсем друг въпрос. Аз съм с доста по стар модел но идеята ми е че може би дава проблем някой кабел за светлините и при движение размества и се прекъсва веригата и лампата светва че има проблем. ТОВА СА ДОГАДКИ САМО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На самата иконка в предната и част има и една стрелка сочеща на ляво,именно тази стрелка не се вижда добре на снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгоряла крушка на някой от фаровете.Като запалиш колата трябва да ти изпише коя точно е.

Сори,заблудих се,както колегата по горе е писал е за автоматичния реглаж ня фаровете.

Редактирано от koky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да с автоматично регулиране са фаровете.Благодаря за бързите ви отговори колеги,трябва ли да се предприема нещо при появата на такава индикация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.audi-s.net/tips/BOOK/PDF/Quick%20Reference%20Guide/A6.pdf

на втора страница пише точно какво означава на точна 10 (дисплей), доколкото разбирам английски ще рече че има проблем в диапазона на регулиране на светлините

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така наречения нивомат е умрял,твърде често срещан проблем,обикновено или предния сензор на преден ляв носач е умрял или някое моторче на самия фар,закачаш се на xenon renge,виждаш кое е ,трудно намираш сензора,щото по моргите обикновено ги няма сменяш после адаптираш и си готов.

щото документа е за А6,затова има разлика

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа че въпросната иконка в момента не свети,но днес си се появи два пъти ей така докато си карам,след изгасяне и повторно палене на мотора изчезна,може ли причината да е обилния снеговалеж днес и фаровете нещо да са се "шашнали",не би ли трябвало ако има някакъв кардинален проблем това чудо да си свети постоянно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

buzzi е прав.И не си играй с датчици втора ръка.Аз на този принцип събрах няколко и платих повече отколкото да си купа един чисто нов с гаранция.

Нов е към 250-300лв. а по моргите между 40-80лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата е прав, символа е различен, не е за регулирането на фаровете това, лошото е че не намирам обяснение какво точно значи, прикачам снимка за кой знак точно става дума

post-58620-0-88119800-1355922110_thumb.j

снимката е от някво приложение за андроид Audi warning lamps което за съжаление е платено и не мога да го смъкна за да ми каже кво има впредвид точно :(

Редактирано от Audi veteran
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно точно това е иконката,която колегата е оградил.Ще съм много благодарен ако някой знае за какво е индикация това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-горе в постовете сме Ви отговорили какво индикира иконата.

точно така

Бузи и Сло са ти казали

нивомата на фаровете

джаджата е от 250 - 300 лв оригинална

по моргите трудно се намират читави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно точно това е иконката,която колегата е оградил.Ще съм много благодарен ако някой знае за какво е индикация това.

Виж тази тема КЛИК , във вторият пост има линк за евентуално решение на проблема. Ако не стане така, трябва нов модул.

ТУК , също доста голяма тема по въпроса. С гуглето намирам доста теми относно този проблем.

Редактирано от thaddeus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...