Jump to content

Предложение отностно раздела "Купува/продава гуми и джанти"


Recommended Posts

Вече във няколко форума виждам в раздела "Купува/продава гуми и джанти" да има и тема "Гуми/джанти- единични бройки", която да с приоритет т.е да е винаги в началото на раздела. Тъй като все на някой се е случвало да останеш с една гума и да иска да е махне или да си намери "другарче".

Адрес на коментара

Идеята е добра за нуждаещите се и за предлагащите такива асортименти.

И все пак е Коледа и може да се случат и чудеса,

зависи как го разбират модерНаторите де.

Адрес на коментара

Ако просто заглавието е марка, размер, брой гуми, ще може да се намира в гугъл по-лесно. Доста хора разбираемо не публикуват една гума за продажба.

Адрес на коментара

А на сегашното дередже какво му е?

Търсенето за една върна 12 резултата

Ако обявата е написана коректно ще бъде намерена. Ако не е, не раздел а чудо ще трябва.

Адрес на коментара

Не разбрах разрешение ли искаш за такава тема или какво?

Пиши и готово. Не нарушава правилата и не пречи.

Адрес на коментара

АКО това не противоречи на правилата ,нека се закачи като важна или се изтрие.

http://audibg.com/fo...howtopic=136605

изпреварихте ме ,за триене

Благодаря

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара

Колеги със създаването на нещо идва и неговото подобряване.

Идеята е чудесна,но осъзнавате ли,че в даден момент темата ще стане огромна,защото обявите,който са за триене не могат да се изтрият,

отделно не всеки иска да чете страници с обяви и така се обезмисля чудесната идея :(.

Предлагам да не е отделна тема,а отделен раздел с теми,които е лесно да се трият,редактират и са по-лесни за ориентир на купувача,продавача. :bia:

--------------------------------------------------------------

Приятно и спокойно посрещане на 2013-та и много,ама много RS-ки по пътя :zustimm:

Редактирано от skyblue
Адрес на коментара

Бъркаш. С лекота се трие всяко едно мнение/обява, което не е вече валидно. Стига авторът да се сети да пусне доклад, че това вече е така.

Не мисля, че имаме нужда от цял такъв раздел.

Поздрави!

Адрес на коментара

Честита 2013-та :respekt:

Wizi не съм съгласен с теб,създаването на отделен подотдел според мен не е трудно и

администратирането му определено ще е по-лесно,не е нужно да чакаш някой да благоволи да каже,че мнението му е за триене.

Пак ще повторя - така покупките и продажбите ще са по-лесни иначе в общата тема се размиват,защото темата неусетно ще стане огромна и ходи търси :unsure:

В крайна сметка не виждам нищо лошо в това форума да се развива и увеличава,нали това е идеята :bia:

Така мисля аз.

поздрави :zustimm:

Адрес на коментара

Отдел само за продаване и купуване на едва няколко бройки единична гума/джанта? :huh: Не виждам нито една причина да се случи :)

Който продавач е достатъчно глупав да не пусне доклад да му се изтрие мнението в отделената за това тема ще е също толкова глупав да не пусне доклад да му се изтрие отделната тема. Разлика никаква! Още повече още един раздел ще бъде затруднение за модериране, не улеснение. Повярвай ми.

Когато започнем да имаме някакво сериозно количество на търсене и предлагане конкретно на тази тема съм готов да помислим отново.

Поздрави и весела 2013 :bia:

Адрес на коментара

Да, това с ЪП-ването действително може да е проблемация, но пък темата няма да е толкова дълга и вероятно бързо ще се преглежда. Особено ако заминалите обяви се изтриват своевременно.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...