Jump to content

Recommended Posts

С теб не може да се води нормална дискусия. Единствените ти заинтересовани слушатели, биха били само психично болни, като теб.

 

Как да ти се обясни, че дори новата ОС на уявей да е на база андроид, не означава, че ще е съвместима със сегашните приложения за андроид.

 

По твойта логика и андроид не е ос, щото е на база линукс :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Quote

For clarification, the Ark Compiler is developed to work with Android, and Huawei has mentioned nothing in relation to its alleged homebrew OS and its compatibility with Ark Compiler, so we make no presumptions on this end.

Нещо май се бъркаш :stupid:

 

А да намесваш и обиждаш други хора, които постоянно помагат на останалите е меко казано плачевно. Чудя се как не си баннат :nixweiss: Такъв изкукал, самовлюбен идиот, който не уважава нищо и никой, трябва да бъде пратен в някоя съвременна каторга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това горното е стара информация, вече има яснота по темата, но дори и в този абзац е написано, цитирам част от поста ти: The Ark Compiler is developed to work with Android и т.н.

Колкото до обидите, можеш ли да ми посочиш една обидна дума или израз, които съм отправил към някого, независимо дали помага или не? Както посочих в предишния си пост, всъщност е точно обратното - за щастие все пак такива като теб, bsdnikolov и НИКО сте малко, повечето тук уважават Мастера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гайдарка, аз не схващам какви доводи и за кое, понеже не виждам нещо конкретно и точно до момента...

По темата ...Имам страното чувство, че Гугъл накрая може да решат и да измислят вариант, в който да не са под щатска юрисдикция, за да опитат да запазят пазарния си дял, който ще пострада много тежко , ако Хуауей създаде наистина конкурентна и добре работеща ОС. Не ми се мисли и ако Самсунг решат да го направят, какви ще са последиците за "цайсите"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефоните за китайския пазар отдавна нямат достъп до плейстор-а....даже не знам дали някога са имали.

Ако приемем, че гугъл поддържат и развиват андроид заради печалбите от плейстора, в Китай нещо не излизат сметките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и кратък клип за прототипа на Oppo с вградена под дисплея камера, който от днес може да се види на изложението в Шанхай.

Извинявам се за патагонския английски към него (в стил подобни клипове, които ни предоставя досега колегата Ханко), но до момента друг не е наличен в нета:

 

 

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ревюта има от един месец и то съвсем читави и отдавна не е прототип, ами дори си е в продажба !

https://www.phonehouse.es/movil/oppo/reno-10x-zoom-256gb-plus8gb-ram.html?lgw_code=7602-374331&gclid=CjwKCAjwr8zoBRA0EiwANmvpYIrFhxFEyH3IGNa1vmVps_EBnJWpkkZ5W-65tXhEZ_H7t8sro-sA-BoCYqoQAvD_BwE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Глупости пишеш, не Reno-то камерата не му е под дисплея, а е pop up camera.... Дори на линка, който си дал се вижда на последната снимка. 

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато епъл се опитват да пуснат официално Тъмната тема, не са си обновявали малкия макбуук от 2017, занимават се със стойки и рендета, китайците показват още иновации:

 

https://www.theverge.com/2019/6/20/18692589/vivo-super-flashcharge-120w-fast-charging-time

Твърдят, че ще зарежда 4 ампера батерия за 13 мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е наистина добра новина. Гореописаното зарядно на Vivo също е на изложението в Шанхай.

Да напомним и това, че Xiaomi вече демонстрира зарядно, което зарежда 4000 mAh батерия за 17 минути.

Нека обаче имаме предвид, че бързото зареждане на батерията скъсява живота й и затова трябва да се прави по изключение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На срещата на Г20, Тръмп обяви, че ще позволи на Хуаей отново да работят с щатски компании, стига това да не нарушава американската сигурност...Изглежда някой се е осъзнал какви ще са загубите в дългосрочен план за краварите...

Китайците, могат само да благодарят за хубавата реклама !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност Тръмп обяви точно обратното - че ще позволи на американски компании да продават хардуер на Huawei, иначе забраната Huawei да продава продуктите си в Щатите остава в сила. И въпреки че Тръмп акцентира само на хардуера, според специалистите това се подразбира и за софтуера, т.е. няма да има проблем с ползването на Android. Все пак това предстои да бъде одобрено от Конгреса на САЩ, което според някои не е съвсем сигурно, но според мен би било глупаво да не стане. Ще отбележа още, че този компромис с Huawei е част от мащабно договаряне между САЩ и Китай, при което САЩ поемат и ангажимент да не налагат нови мита на китайски стоки, а Китай пък от своя страна ще изкупува земеделска продукция от САЩ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще работят с Гугъл и как е въпрос с много неизвестни...А дали ще ползват андроид или ще опитат да наложат своя ОС е също интересен момент, който предстои да разберем. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Гайдурката няма неизвестни .... той всичко знае.

 

На мен много ми се иска да пуснат собствена OS уявей - нещо много си повярваха и гугъл, и епъл,и започнаха да правят цигански изпълнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изказването на Тръмп очакванията са Huawei да продължи да работи с Google, както и да ползва Android в устройствата си. Очаква се също така обаче и да продължи разработването и прилагането на Ark - не само защото от Huawei вече регистрираха "тяхната" ОС, а най-вече защото никой не може да гарантира дали и кога САЩ отново няма да се извърти на 180 градуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, HannoSLM написа:

 

На мен много ми се иска да пуснат собствена OS уявей - нещо много си повярваха и гугъл, и епъл,и започнаха да правят цигански изпълнения.

И аз съм на същото мнение ! Конкуренция би се отразила добре . Да не говорим , че тубата и куп приложения, станаха направо противни от толкова реклами...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е представянето на новата серия телефони на Xiaomi. 

Това ще са CC9 и CC9e (вмесо А3 и А3 lite).

Очакват се ОЛЕД дисплеи, Снапдрагон 7xx, хубави камери и хубави батерии...и хубави цени :)

CC9e може да един от малкото телефони на пазара с дисплей под 6".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на същото мнение ! Конкуренция би се отразила добре . Да не говорим , че тубата и куп приложения, станаха направо противни от толкова реклами...
Нали не очакваш хуявей да изкарат конкурент на YouTube без реклами....

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, robobug said:

CC9e може да един от малкото телефони на пазара с дисплей под 6". 

За съжаление не е под 6".

Аз недоумявам защо въобще трябва да се правят телефони с дисплей над 5,5" - не са удобни нито за ръката, нито да се сложат в джоба, по-големият дисплей при равни други условия по-бързо изтощава батерията, сигурно има и други недостатъци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6.1 инча на S10 е перфектен размер. Като хванах бившия си телефон Mi A2 5.99 инча ми се стори супер голям, с по-малък екран и по-слаба батерия. Така че вече е много относително тва с размера на екрана.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...