Jump to content

Recommended Posts

Провери дали това ще свърши работа:

Упс, извинявам се - това е за айфони.

 

Ключът за бараката при Android телефони трябва да е по-долу:

 

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря

 

Получи се

 

Старост нерадост както се казва , сега пък закрива половината дисплей , но поне виждам какво натискам че като си прочета от компютъра какво съм писал страх ме хваща  !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Преди 2 часа, h3mm написа:

Че тя си е по-популярна отдавна. Откри топлата вода.

Хахах , да, така е...

 

Преди 1 час, Diido0 написа:

Не знам за хардуер, но хуявей и самсунг имат най-грозните и осрани андроиди, никога не бих си ги купил.
 

Уоу ! Кои според теб са перфектните андроиди, които би си купил винаги ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MIUI на Xiaomi е много приятен, но дали е оптималният в момента не смея да твърдя.

Във всеки случай телефон с MIUI бих си купил винаги, стига да имам необходимост от нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен Sony са една от марките с най-малко интервенции по модифицирането(осирането) с излишни усложнения.
Не случайно ъпдейтват до 3-4 месеца след пускане на новите версии.
С андроид 8.0 орео съм на Xperia XZ вече 2 години, много е просто и улеснено, докато при другите марки например да си видиш трафика на мобилните данни, направо не знам, вбесявам се... толкова неясно е направено.

На работа, като ми дадат лелките да им оправям самсунгите и хуявейте, лошо ми става...
На хуявея, даже няма бутон, който да те отвежда към менюто с приложенията, ами всичко ти е на 2 страници на главния екран, пълна простотия...

Редактирано от Diido0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо спорите, като всеки има различно предпочитание каква грозотия да гледа на екрана. Аз например мразя да имам апликации по началния екран, вместо в drawer, но на някои хора им е по-удобно, когато всичко им е на екрана и имат бърз достъп.

Самсунг ако си дооправят oneUI в Андроид 10, ще е добре. Хубаво са го замислили и изпълнили, доста добре изглежда, но определено има трески за дялане. MIUI например бих избягвал на всяка цена, въпреки че харесвам смартфоните на Xiaomi. Преди няколко месеца ползвах за малко MIUI 10 на Редми 4Х и изглеждаше като изваден от 6-7 годишен смартфон. Напълно безличен и еднообразен. Да не говорим колко техни апликации бяха наляли и всичките търсиха внимание по най-малкия повод.

 

@mitsubishi galant оная блейка по-горе, където не харесва нищо, вероятно никога не се е докоснал до Самсунг, още повече до Good Lock и му е бедна фантазията колко обширни са възможностите за персонализиране на oneUI спрямо каквото и дърво да ползва. Остави го, невежеството е блаженство.

 

Едит: Знаех си че е с дърво. :hilezh:

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, s7r3l0k написа:

 

@mitsubishi galant оная блейка по-горе, където не харесва нищо, вероятно никога не се е докоснал до Самсунг, още повече до Good Lock и му е бедна фантазията колко обширни са възможностите за персонализиране на oneUI спрямо каквото и дърво да ползва. Остави го, невежеството е блаженство.

 

Едит: Знаех си че е с дърво. :hilezh:

И аз искрено се забавлявам на подобни категорични неадекватни изказвания, от разни спецЯлисти, къде иначе обичат да генерализират нещата ,но за жалост могат да направят сравнение, единствено м/у неговата пръчка и тази на лелките отговарящи за хигиената...

Покрай "размислите и страстите" на Гайдарката aka професор ВуЙчков на смартфон технологиЙте , какво да очакваме, освен темата да се напълни със сравнения и впечатления от други подобни дилетанти, имали досег единствено до  разни подаръци от зрънчо...

Преди 7 часа, Diido0 написа:

Лично за мен Sony ....
Не случайно ъпдейтват до 3-4 месеца след пускане на новите версии....
С андроид 8.0 орео съм на Xperia XZ вече 2 години...

Ко речи, ко ? А да осъзнаваш вече, с колко години са се забавили Сони, понеже аз  чакам Андроид 10 кажи-речи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, mitsubishi galant said:

Покрай "размислите и страстите" на Гайдарката

Мицубишчо, аз не съм направил никакъв негативен коментар, така че колегата няма предвид мен, когата пише за " оная блейка по-горе, където не харесва нищо."

Ето  защо е смешно да ме вкарваш в коментар при този му цитат. Нито пък съм правил каквито и да било сравнения, за да пишеш глупости по мой адрес и в тази посока.

Колкото до това, че съм дилетант по отношение на мобилните телефони - това вече си е самата истина. Което обаче не е причина да не мога да изразя мнение като потребител, още повече когато то е плод на повече от двайсетгодишна ежедневна практика, при това не само с някой "подарък от Зрънчо", а с всички по-известни марки телефони.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм твърдял, че е супер, но за мен е оптималният към момента.

Имам го вече три години и има всичко, което ми е необходимо - преди всичко мощна батерия и е двусимка, и никога досега не съм имал какъвто и да било проблем с него.

Отделно цената му е наистина като на подарък от Зрънчо.

Става въпрос за Xiaomi Redmi 4X.

 

P.S. И друго много важно предимство на този телефон - дисплеят му е 5". Дизайнът му също е приятен.

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мое мнение, най-оптимизираният андроид в момента е oxygen os. Директно сравнение направих с пиксел, единствено камерата е по-добра на гугъла, абсолютно нищо друго. На този етап, като качество и цена, oneplus изпревариха останалите с доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръчка, пръчка колко да е за телефон на 3 години...
Едни от най-добре оптимизираните телефони с малък капацитет на батериите и най-дълги автономни часове на работа.
С най-бързите ъпдейти и най-малко осран андроид. Това е Sony.
Както казах, нагледал съм се на произведения на изкуството, P-e двайски, e-S осмици и тем подобни дръгеле.
.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, goshevv написа:

По мое мнение, най-оптимизираният андроид в момента е oxygen os. Директно сравнение направих с пиксел, единствено камерата е по-добра на гугъла, абсолютно нищо друго. На този етап, като качество и цена, oneplus изпревариха останалите с доста.

Не знам дали точната дума е оптимизиран, но е доста интуитивен и адекватен. Аз също го харесвам. При пиксел софтуера за камерата е на топ ниво, все пак Гугъл ...Огромна част от качеството на изображението зависи от това в наши дни. Още при 1+one, Сони камерата със софтуера на OPPO и Color OS ,правеше чудеса...

Преди 17 часа, nickgaidarov написа:

Мицубишчо, аз не съм направил никакъв негативен коментар, така че колегата няма предвид мен, когатО пише за " оная блейка по-горе, където не харесва нищо."

Не става въпрос за това, а че праскаш някакви необосновани постове, слухове и легенди, после забиваш в някакви абсолютни безмислени сравнения , тип ябълки срещу круши, които в крайна сметка са напълно персонални и въпрос на личен вкус и избор...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още по-странно е защо останалите големи производители не извадиха по-добър рефреш рейт на дисплеите си, при условие, че китайците го направиха на такава цена и с такова качество. Едната камера на ябълката не го прави "про", Самсунг с10 не е лош, ама тия цени ... Хуавеите мисля тотално приключиха с европейския пазар, след като официално вече плей стор не може да се инсталира на новите им модели.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1+ е толкова трудно достъпен за широката маса от потребители, че поначало е лишен от възможността да достигне значима популярност и конкурентоспособност. Такъв телефон виждам единствено в ръцете на предишни притежатели на марката и хора, които обичат да експериментират, които са се превърнали в първите, след като веднъж са експериментирали да го купят преди.

Не знам за кой път го казвам, но незначителна част от хората, които купуват смартфони, знаят какво търсят, какво им се предлага и на какво да обърнат внимание при покупката. Останалите над 90% избират масовото, по реклами, цена или каквото им предложат в магазините. И това не важи единствено за България. Ако не беше така, марки като Oppo, VIVO, Sharp и т.н. щяха да са далеч по-разпространени. 1+ също.

 

Не мисля обаче, че 90hz рефреш е нещо, което ще ме накара да предпочета китаец. S10+ е 40 долара по-скъп, предлага защита от вода и влага, SD слот, 3.5мм жак и слушалки в комплекта, батерия с по-голям капацитет, спрямо 7Т. Ако трябва да издребняваме, съотношението на екрана при Самсунг е по-добро, гъстотата на пикселите е по-добра. Да не говорим за втората предна камера бонус и това, че 7Т не блести с нищо пред Самсунг при заснемането. Заедно с това, че е трудно откриваем за обикновения потребител, който не иска да се впуска в приключения с гаранцията, ако купи директно от магазина им, не иска да купува от разни гаражчета и не може да го купи с прилична отстъпка от оператор, го прави наистина необоснован избор, независимо дали е много силен модел или не. Ако предходните неща се изпълнят и моделите им станат лесно достъпни, картинката ще е съвсем различна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какво 90 херцовият дисплей е по-чуплив от останалите 60 херцови ? Самсунгът излезе преди 6 месеца и тогава цената му беше доста различна от сегашната. Достъпността не е никакъв проблем - влизаш в сайта, плащаш и получаваш след няколко дни на вратата си, без митници и без глупости. Гаранцията не виждам да е някакъв проблем.
Това, за което съм съгласен е, че при преподписване на договор е по-лесно да си вземеш Самсунг. За експериментирането въобще не разбирам какво се визира - нормален телефон, с нормален андроид, който е в пъти по-бърз от масовката. Точно и ясно.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...