Jump to content

Лайсни от А6 на 100 ( C4 купе )


AvaloH

Recommended Posts

  • Отговори 169
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега Динков на лс ли да да се запиша и аз за едни средни за 100-ца, защото няколко пъти се опитвам в темата и нищо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със съдействието на български пощи два от пакетите приситгнаха, другите са ги разходили до Англия и ги чакам след 10 дни :hilezh:

Средните са супер и са със щипки. Забележки имам само към емблемите на тези от предните калници.

Долните са перфектни. Забележки- само към щипките, които са в комплекта имам.

birdman и stanis- по списък са вашите :zustimm: . След 10 дни и останалите.

10672277_10152404895363616_19876680045021969193_10152404895348616_5104420353195010405278_10152404895333616_84313882276211621909_10152404895373616_9078839010689310672421_10152404895368616_7580727683850

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, ужасно благодаря ! Малките лайсни не ме притесняват, защото моите си седят. Щипки съм купувал преди години, когато се опитвах да съживя моите, от един магазин за части на Раковски и Родопи ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Младежи, в багажника си все още возя три невзети комплекта долни лайсни. Отделно чакам още един комплект долни + два комплекта средни от хубавата партида, които латвиеца успя да ми изнамери, но колегите, които ми се обадиха директно на ГСМ за тях, не вдигат.

Ако въобще поръчвам пак, ще е само срещу предварително дадени пари :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За б4- ка латвиеца каза, че матрици няма и в двете фабрики, трябват цели 4, ако не поръчаме 1000+ сета, няма шанс.

Този път доста колеги се свързаха директно на ГСМ и повечето си ги взеха бързо, загубиха се част от поръчаните, аз си знам как оправихме бакиите (на БГ пощи, подозирам), поръчвах два пъти допълнително, голямо благодаря на колегата Милен, който се съгласи да изчака средните си с последната поръчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, все още има 3 невзети комплекта долни лайсни.

С последната поръчка, която е все още пътуваща (предполагам, сте разбрали, че се загуби една пратка с лайсни и аз си знам как се оправих с продавача, за да си избия парите от платените сетове) ще дойде и един излишен комплект средни лайсни за 100- ца.

От сега заявявам ,че ако въобще поръчвам пак, ще е само срещу предварително дадени пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ако има някои отказващ се за долни на 100 ги вземам веднага.

И още нещо, като искате услуга бъдете коректни и си плащайте на време. Всеки трябва да си плаща гяволъка, в случая любовта към марката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има цели няколко невзети комплекта долни за колега, който ми се обади на ГСМ, но като пробвах да го потърся после, постоянно му е изключен телефона. Не ми каза ник във форума, но каза, че от там ми е взел координатите. Така, че имаш един долен комплект на секундата :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пращай до Еконт, Хасково, ул. Драгоман 42 до Владислав Стефанов, тел. 0887304110. Само ми напомни колко пари са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои колеги продължават да не си вдигат телефоните, един ми спретна голяма веселба с ЕКОНТ- а днес.

Повече лайсни НЯМА да поръчвам.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,аз пък съм решил да си поиграя малко стил "труд и техника" и да си направя СРЕДНИТЕ лайсни сам от ленти разпенено PVC ,материал от който се правят разни рекламни табла.Материала е лесен за обработка с шкурка(за да се предадат извивките като на оригиналните лайсни),щипките мисля или да ги залепя с някакво силно и здраво лепило(имам няколко на ум)или да ги запоя директно с поялник към лайсната(все пак са пластмаса и двете и не вярвам да има проблем)По този начин се избягва тотално наличието на метални части по тези лайсни и по-нататъшното им ръждясване.Единствената разлика с оригиналните ще е това,че оригиналните са леко оребрени по дължина,а тези ще са напълно плоски.Както казах,материала е мек и лесен за обработка което къде като минус къде като плюс означава,че при удар на вратата в някакъв предмет ще остават вдлъбнатини,което лично мен не ме притеснява,защото 1-внимавам като отварям вратата за да избегна такава ситуация и 2-предпочитам да се одраска тази лайсна вместо колата.Цялата работа като материали не вярвам да надмине 20-30 лв,материала варира в доста дебелини,аз за сега съм се спрял на 5мм(наложено на оригиналната лайсна е 1:1),но може да се наложи да се ползва и по дебело.Материала е бял на цвят,но след като приключите с обработката му може да се боядиса в какъвто цвят ви душа сака-аз съм се спрял на заводското матово черно.Остават само желанието и времето(надявам се скоро да ми остане малко) и задължително ще кача и снимков материал.Пък да видим дали ще одобрите или не.

П.С.Надявам се колегата,да не го сметне като опит за подбиване на темата му или нещо от сорта,просто споделям моето мнение.Темата с направата на лайсни очаквайте в раздела "Направи си сам" когато ми остане време да ги направя.По темата-Колеги,моля ви се,един човек ще се намери да иска да помогне и все ще се намери някой да му направи мръсно.Който е поръчвал да застане мъжки и да си вземе поръчката,защото заради хора като Вас,колегата сега спира да поръчва и няма да може да помага на хора като Нас.Благодаря за вниманието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианти много, стига човек да има желание. :zustimm:  Само внимавай с напасването на щипките, ако ще ги липиш предварително за лайсната- трябва да уцелиш точно крайното им положение на вратата.

 

При мен има невзети два комплекта долни и едни средни.

Утре се прибирам в София и ги пускам ги в раздела за продажби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някои колеги продължават да не си вдигат телефоните, един ми спретна голяма веселба с ЕКОНТ- а днес.

Повече лайсни НЯМА да поръчвам.

За съжаление често се получава така.

Да не би да са ти останали долни лайсни(гумените),защото един приятел търсеше?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ако иска, попитай моля те дали може да изчака 2 седмици- един от блудните поръчали се сети днес да си ги вземе и се  оказа, че съм ги забравил в комбито на тъщата, докато претоварвах една поръчка, която бях взел от СИЕЛА и тя ги е откарала с книгите в Ловеч :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха!Чел е темата и си е казал-да си ги вземам,че ще ме изпреварят!

За изчакването няма проблем,а за щипките как стои въпроса,че моя приятел ми каза днес,че няма щипки?

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Две седмици мисля минаха,някакво развитие има ли!Пиши когато са при теб,аз влизам почти всеки ден тук.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има- има :bia: - тъща ми е до 9- ти извън БГ, на 9  или 10- ти (зависи кога точно ще се прибере) ще ми докара лайсните като идва за стока до София.

Средните лайсни свършиха като последния сет ги пазя за един колега, който иска и долни, но поради моята отвеяност се налага да ме изчака :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...