Jump to content

Лайсни от А6 на 100 ( C4 купе )


AvaloH

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 169
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От един латвиец. В Латвия има доста фабрики за автоаксесоари, пича зарежда само читави неща.

Твърди, че ние основно сме пазарували за Ауди, той печелел основно от решетки, добавки за брони, 'бъбреци', лайсни, брони и прагове за БМВ- та.

Много точен тип, евала за което- компенсира ми загубена пратка с лайсни, въпреки ,че вината беше на пощите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес пристигнаха и моите лайсни. Аз ги поръчах от ето този ТУК

Поръчката пристигна за 12 дни от момента, в който съм я поръчал. 

С доставката до врата ми излезе точно 55лв.

Изглеждат качествено изработени. В комплекта има щипки и винтове.

Днес ако ми остане време че ги монтирам.

 

034604003.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма разлика за седан и авант.

Вчера наредих лайсните на вратите. Не съм слагал парчетата, които стоят на калниците, понеже моите са си добре.

Така и не разбрах за къде са винтчетата в комплекта. 

Ако някой си поръча от тези е добре да знае, че лайсните на предните врати са с 10мм по дълги от необходимото и се наложи да ги накъсявам с флекса. След рязането се запечатва металната част със силикон или полиуретаново лепило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От латвийските на някои врати на последните А6- ци има разлика от 2мм, на 100 и първите А6 пасват точно.

Щом имат метална шина, е ОК :zustimm: , колега беше поръчал от друг полски търговец и изобщо не можа да ги сложи- нямаха метална шина :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

ПичУи, както се казва в някои региони на страната- латвиеца ми се обади, че има партида долни гумени лайсни за А4 Б5 преди фейса, но идват на по- дебела цена- 79 евро/154,80лв на сет. Ако се вземат поне 5 сета, ще има 5% офф, които смятам аз да прибера :hilezh:

Шегата настрана- иска ли някой ласйни- не се знае скоро ще има ли пак за б5- ца ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо се занимаваш с глупости.............

 

Ще те засипят от поръчки за лайсни,ще поръчаш и платиш с твои пари..........и после половината няма да си ги вземат.

 

При поръчката за 100/а6 (Ц4),даже имаше предположения колко печелиш на комплект.Смешници............

 

Не се занимавай  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, девствена студентка и безкористно начинание в наши дни няма :hilezh: 

Няма проблеми, вече показвах пейпал транзакция на един ентусиаст, който все пак не си взе лайсните. Средните още не съм ги дораздал всичките. Долни няма, те се свършиха.

За Б5- цата идват дебело и без капаро няма да поръчам нито една лайсна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За студентката не си прав! Познавам една 4-ти курс, още не са и строшили джамчето! Колкото до лайсните, моите долни дойдоха миналия месец и наистина са добри като изработка. Ще кача снимки като ги сложа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Моя латвиец ми беше писал, че има на определен период партиди и за А4, но идват доста скъпо (двойно на тези за Ц4) и търсене няма заради високата себестойност, съответно все по- рядко правят такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...