Jump to content

Светна лампата за акумулатора и спря хидравликата на волана


Alexius

Recommended Posts

Здравейте,

преди малко ми светна лампата за акумулатора на таблото и волана стана много тежък, почти невъзможно да се върти.

Колата е Ауди А6 2.5 TDI 1998г.

Утре ще я карам на майстор, но все пак какво да очаквам?

Потърсих из форума, но не успях да намеря информация за моя проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно си скъсал или ти е изпаднал пистовия ремък. Не е фатално, трябва да го смениш в комплект с ролките. Причината за скъсването може да е в затегнала/разбита ролка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не е фатално, но си е бая работа. На този ремък имаш 3 ролки, алтернатор и помпа на хидравликата. Това е причината да ти светне лампата за акумулатора - няма зареждане. Ще падат броня, решетка и т.н.

Кога е обслужвана за последно колата и всичко ли беше сменено? Тук не се допускат никакви пропуски и заключения на самонадеяни майсторя от типа "не е нужно да се сменя няма никакъв проблем". :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато я купих преди 2 години, направих пълно обслужване. Но какво са сменили, кои ремъци и ролки не съм сигурен.

Благодаря за отговорите, утре сутрин я карам на ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен така ми светна лампата и като поддам леко газ замалко изгасва и пак светка. Предстои ми обслужване, защото я взех нов внос и си е задължително. Най-вероятно като я обслужа няма да свети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ударих се с ауди а4 б6 2004.имам поражения на преден капак решетка и броня.при удара нищо несветна,закарах колата на тенекиджия,и после ми светна лампата на светлините за регулиране надоло и горе,автомати1но.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ударих се с ауди а4 б6 2004.имам поражения на преден капак решетка и броня.при удара нищо несветна,закарах колата на тенекиджия,и после ми светна лампата на светлините за регулиране надоло и горе,автомати1но.

flehan.gifsteinigung.gifСтига бе дето и да погледна тая вечер навсякъде си писал едно и също.blink.gif

По темата:миналото лято патих с тоя пистовия ремък,хем уж беше сменен преди година....дано няма други поражения.

Редактирано от BAVARECA83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз просто имам проблем,незнам как се работи в форума,сажалявам че сам побликувал много пати ,никаде невидях някои да ме посаветва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никаде невидях някои да ме посаветва

Eто тук са те посЪветвали какво да видиш:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=138838

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...