Jump to content

Душегуб-дебитомер-WTF?!?


Beat

Recommended Posts

Колеги,предстои ми пътуване с моето душегубче.Oт доста време дебитомера не работи коректно-след 3K RPM колата забиваше муцуната и спираше да ускорява.От известно време стана малко по-зле вече от около 2500-2700 RPM спира да ускорява.И върпоса ми е-може ли да очаквам някоя неприятна изненада или да си пътувам спокойно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато го изключа колата се ускорява без проблем до 4K RPM.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Това на газ/бензин ... най-лесно ще го хванеш на ваг-ком-а ..., на мен ще ми остане най вероятно един дебитомер .. с кой двигател си и кой модел ти е дебитомер-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,предстои ми пътуване с моето душегубче...

Ако е за 10-20км. не се притеснявай. Репатрака, нЕма да ти земе много. :lol:

Аве още ли ги карате, тези мъртвородените? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата говори за душегуб-какъв бензин, каква газ те гони?

Дебитомера ще го отчете ВАГ-КОма най-добре, а и там можеш да гледаш стойности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за 10-20км. не се притеснявай. Репатрака, нЕма да ти земе много. :lol:/>

Аве още ли ги карате, тези мъртвородените? :rolleyes:/>

<_< Ако беше за такова разстояние изобщо нямаше да пускам тема.Става въпрос за 800+ километра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<_</> Ако беше за такова разстояние изобщо нямаше да пускам тема.Става въпрос за 800+ километра.

Ами и за тва викам, че е доста смело начинание. Но пък ако си търсач на силни усещания и имаш недостиг на адреналин... си ти. Пък квото сабя покаже. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата говори за душегуб-какъв бензин, каква газ те гони?

Дебитомера ще го отчете ВАГ-КОма най-добре, а и там можеш да гледаш стойности.

упс :) ...

Но все пак остава въпроса какъв модел е дебитомер-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и за тва викам, че е доста смело начинание. Но пък ако си търсач на силни усещания и имаш недостиг на адреналин... си ти. Пък квото сабя покаже. :hilezh:/>

Маняк ако нямаш ко да правиш ставай от компа и си бъркай в носа!Пуснал съм темата и бих искал компетентен отговор,не ми трябва детското ти мнение!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми ти получи най-откровения отговор на целия свЕт ве,лек??! :hilezh: кво искаш,да ти каже ,че колата е мания и ше стигнеш до Екватора на целата газ ли?

айляк ше доеш ти... ама изчакай малко само,че темата има огромен потенциал :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маняк ако нямаш ко да правиш ставай от компа и си бъркай в носа!Пуснал съм темата и бих искал компетентен отговор,не ми трябва детското ти мнение!!!

Имам кво да правА, ама сърце не ми дава да пропусна, тъпашките питания на нЕкой тигър, най-силен и страшен с душегуП. А и относно компетентността, моЕ много да се дискутира. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да се занимавам с прости и ограничени хора като вас.Вече напълно се убедих,че в този форум 1/2 сте глупаци,които пишат простотии,а другата 1/2 са чичаци наскоро открили клавиатурата и мишката....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не обобщавай така нещата, постъпи като интелигентен човек, прескачаш отговорите който не те кефят и чакаш да получиш такъв какъвто ще ти свърши работа, наистина има много хора които са само на лала тука, но има и много хора с голям опит и знания зад гърба си, но не всички могат да прочетат темата веднага след като я пуснеш .... :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маняк ако нямаш ко да правиш ставай от компа и си бъркай в носа!Пуснал съм темата и бих искал компетентен отговор,не ми трябва детското ти мнение!!!

Нещо ми създава напрежение тона ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да се занимавам с прости и ограничени хора като вас.Вече напълно се убедих,че в този форум 1/2 сте глупаци,които пишат простотии,а другата 1/2 са чичаци наскоро открили клавиатурата и мишката....

До супер решение си стигнАл. Бегай с душегуба тогава да минаваш хиляди км. Сигурен съм че после от тактичност няма да пускаш сърцераздирателни теми.

А относно до тва кои са глупаци... ти си първия такъв, и то много голям, бих казал уникат. Тотален. Ама подтискащо голям. И смотан, което е дразнещо. Най-добре е да се ориеш, според мен. Карай си душегуба и се кефи. :rolleyes:

Всъщност, момче ти откъде си родом? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да се занимавам с прости и ограничени хора като вас.Вече напълно се убедих,че в този форум 1/2 сте глупаци,които пишат простотии,а другата 1/2 са чичаци наскоро открили клавиатурата и мишката....

аре ве,наш колко време те чакАх да го напишеш тва,дет го мислИ 1 час?? :flehan:

виж ся,лек...тръгвай на пътешествието със страшна сила,кат сме лаладжии тука ,само че си пусни некъв роуминг ,да моо звъннеш,щото като дууне клапата на турбото у Букурещ има да плачеш ,като булонка !

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма потенциал, няма напрежение, а броя на имащите активни акаунти във форума намаля с един.

Затварям, че ми се доядоха пуканки :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...