Jump to content

Сервиз в София


Recommended Posts

Здравейте, колеги. Колата от подписа я купих от Германия преди 8 месеца и вече й дойге времето за Long live service. В Русе не се сещам къде могат да я свършат читаво тая работа. С другата ми кола, Б4, доста обикалях навремето, доста "майстори" се пробваха на нея и доста простотии изговориха и направиха. Най-накрая работата се оправи основно със собствени сили и доста излишно хвърлени пари. :steinigung:/>/>/> Затова реших този път да прескоча до София и там да си търся сервиз. До колкото чувам сервиза на Порше е доста скъп и затова се интересувам какви други варианти има. Все пак колата е на 6 години и ми се иска качествено обслужване и ако се наложи оригинални или достатъчно качествени части. Благодаря предварително.

ПП. Иска ми се да мога да пресъствам на прегледа и ремонта, ако се наложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето колега чети и си избери :zustimm:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=106711

Иначе можеш да си вземеш и ти необходимите части от Порше като искаш оригинални, а най-добре от колегата Райно защо са доста по-евтини от тези в Порше, а са същите. Колата ти не е нещо уникално и във всеки от форумните сервизи също ще ти свършат обслужването качествено и ще можеш да се въртиш и дремеш покраи тях през цялото време :hilezh: носиш им частите и си готов :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Колата ти не е нещо уникално...

За всеки,който си държи на колата,колата му е нещо уникално,особено щом държи да е качествено обслужена!

ПП. Иска ми се да мога да пресъствам на прегледа и ремонта, ако се наложи.

Ако искаш да ти се свърши качествена работа и докато присъстваш по време на прегледа и обслужването да получиш наистина важна информация как да поддържаш колата си,то Мишо е твоя човек!

Телефона му е: 0884 723037,от понеделник до петък след 9 сутринта можеш да му звъннеш.

Успех! :)/>

Редактирано от Docho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки,който си държи на колата,колата му е нещо уникално,особено щом държи да е качествено обслужена!

С това, че не е уникална имам впредвид, че е масов модел и не изисква специализиран сервис за да бъде обслужена качествено!!! И да ти кажа дълбоко се съмнявам, че във Русе няма сервиз които де е обслужи качественно!!!

Редактирано от Sportakus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мани една приятелка с голф3 пукна радиатора и онез от хобикар и казали 496 лева само радиатор + труда .отиде в друг сервиз и го смениха за 110 лева с труда :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 110 лв с труда си представям колко е "радиатор" hilezh.gif

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 години не е протекъл пък незнам колко е радиатор

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, благодаря за мненията. :bia:/>/>/> Спестих пари от ходенето до София и направихме операцията в Русе. Всъщност нямаше какво толкова да се сменя по колата. Само масло, свещи (по наработено време) и спирачна течност. На компа не излязоха никакви грешки. По окачването нямаше какво да се пипа. Цялата работа излезе:

-масло Castrol EDGE 5W30 - 148 лв.

-свещи NGK - 38 лв.

-маслен филтър MAHLE - 13 лв.

-течност за промиване - 11 лв.

Всичко това от Ауто Плюс.

Спирачната течност я смениха в друг сервиз с машина за 38 лв.(консуматив и труд) и това беше всичко. Труда общо за двата сервиза отиде около 80 лв, което си е много добре според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...