Jump to content

Мисля да си закупя този таблет


Recommended Posts

Здравейте колеги.

Мисля,да си закупя този таблет.

Ще го използвам предимно за Интернет браузване (прогр.като: Опера,Гугъл Хром,Мозила Файърфокс),Скайп,Фейсбук,Игри (ПЕС 2012,ГТР Мотор Академия,Ангри Бърдс,Асфалт 6) и ей такива неща нормални като за телефон със същата или подобна операционна система.

Понеже не съм имал сблъсък с тази операционна система Андроид,въобще не съм наясно как се инсталират подобни от горепосочените приложения и все.

Надявам се да дадете мнение за въпросния таблет.

Както и надежден сайт за сваляне на всичко упоменато от мен,както и други полезни съвети за работа с подобни устройства и операционни системи с Андроид.

Ето техническа характеристика на устройството:

- Операционна система: АНДРОИД 4.0 (уж с ъпдейт до 4.1 Жели Бийн)

- Дисплей: ЛЕД ИПС 1024х600 7 инча. TFT LCD Capacitive Multi Touchscreen

- Процесор: Дуал-Кор АРМ Кортекс А9 AML8726-MX 1.50 Гигахерца

- РАМ Памет: 1ГБ.

- Вградена памет: 16ГБ.

- MICRO USB 2.0,WI-FI,MICRO SD,MICRO SHDC

- WIFI 802.11 B/G/N

- CAMERA 0.3MPXL,2.0MPXL (1600x1200),SPEAKERS,MIC

- БАТЕРИЯ: 3200MAH

- ТЕГЛО: 305 грама.

Ето и едно ревю: Prestigio MultiPad 7.0 Prime Duo (PMP5770D) Tablet

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си се ориентирал, хич не са лоши тези таблетчета за парите си, няма да останеш разочарован.

Сподели ако не е тайна на каква цена ти го предлагат и аз като колегата Tani, мога да проверя за цена с отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е от ТЕХНОМАРКЕТ,от там мисля да го взема,но на изплащане.

Не за друго,понеже си имам принцип да не купувам техника кеш вече.

А на лизинг отстъпки няма.

Мерси все пак за предложенията.

А някакъв сайт от който евентуално ще мога да сваля безплатно упоменатите от мен по-горе приложения?

Мислех да си купя от нета втора ръка слжния модел: SAGEMCOM SPIGA вече ги няма нови и затова се разколебах леко.

Вижте го в нета и дайте едно мнение и за него.

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анди нямам друго впредвид.

Гледах го наживо на един приятел и ми хвана окото,за това реших не на 100% все още и Аз да взема такъв.

Асер-а нещо на външен вид не ме грабва,иначе предимствата за ХДМИ и стандартно ЮСБ са така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам PM5080,за браузване и леки игрички го бива.Батерията с използване wifi държи порядъчно дълго време,но нещо се прецака и не мога да го накарам да заспива и се налага да го изключвам всеки път.Взех го за 50лв и не се оплаквам,но повече май не бих дал за подобен тип :hilezh:/> :hilezh:/> .

Редактирано от Angelpleven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам какво искам и съм написъл.

Нексус,мексус са все китайски боклуци,дето само ще им плащам скъпите двойни и тройни цени,а ще ми върши една и съща работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хем искаш мнение, хем си знаеш само твоето.

Взимай го щом си решен и това е. Само после не пипай други таблети, че ще се почустваш тъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам какво искам и съм написъл.

Нексус,мексус са все китайски боклуци,дето само ще им плащам скъпите двойни и тройни цени,а ще ми върши една и съща работа.

Да ве даже и айпада за 1000 лева е на същото ниво. Що пускаш тема като си пишеш твоите тъпотии ? Изчакай събери пари и купи нещо свестно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел си взе, екрана е доста гаден, не е и много бърз. Най добре събери пари поне за нексус 7.

За ТОЗИ Нексус 7 ли става въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нексус,мексус са все китайски боклуци

Aдаш ти защо не си взе шкода, а ауди? Изчакай (събери пари) и си вземи нещо свястно, нексус, галакси, айпад. Аз съм за айпад мини.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля да взимам въпросния Prestigio.

Марто 7007 не ги слушай, разцъквах го в магазина заедно с доста други и мен ме кефи, усеща се солидно с метален заден капак и качествена сглобка, на фона на останалите около него създава усещане за доста по-скъпо устройство.

Добра оферта е за парите си 269 лв в Технополис. С IPS Дисплей е, двуядрен, 16 ГБ памет, Андроид 4, за Нет и някоя игричка или филмче е идеален!

За какво да се дават 1000 лв?

Колегите с отстъпките, какво могат да издействат за Технополис/Техномаркет? Аз искам да го платя кеш.

п.с. Мартинич като има Audi S8, ти защо си взе А4? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. Мартинич като има Audi S8, ти защо си взе А4? smile.gif

Защото търсих комби среден клас (таблет), а не премиум лимузина (десктоп машина). Адаш нексуса е някакви си двеста пари по скъп. Около тия пари излизат и ipad-и с гаранция Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте сега не ме разбрахте и ще повторя.

- Настолен компютър имам

- Лаптоп имам

- Нетбук имам

Искам да взема въпросния таблет за да не се мъча от телефона да пиша,да чета форуми и прочие в движение и да облекча работата на ГСМ-а като цяло.

Няма да го ползвам за нещо кой знае какво т.е избройл съм за какво най-вече.

И просто исках мнение за конкретния модел.

Не търся гъзария с Айпад и прочие или нещо кой знае какво качество,бързина и все,а просто замяна на ГСМ-я за основните функции и потребление дето изброих това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега го видях на промоция в Хенди Е-шоп - 239 лв.

Марто какво имаш предвид, че ще го ползваш "под движение", той няма вграден 3Г модул (слот за сим карта)и ако искаш да го ползваш там където няма УиФи трябва да ползваш флашка с мобилен нет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...