Jump to content

А6 4F запитване


Dragomir82

Recommended Posts

Имам следното запитване интересува ме А6 след 2005г. които са излизат с 3 двигатела дизел 2.0-2,7-3.0 TDI някои имал ли е и кои от тях е най добър,на какво окачване са и да

ли пак чупят валовете и автоматиците. :2gunsfiring_v1:

Честита баба марта на всички фенове на AUDI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ha ha, наистина, нищо не се е изписало, само 300 страници. 3.0 тди и куатро за мен е най- добрия вариант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0 надали е най-доброто решение - 140к.с. на това купе ще са му малко

2.7 е по-добро със сигурност - 180к.с. без куатро с ръчна кутия ще да е нелошо

3.0 с 224к.с. куатро (ако имаш нужда от него) е най-добрия вариант, казват специалистите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Баба Марта на всички и от мен... :rolleyes:

Вече 6 години имаме 4F-ка с 3.0 мАтор в семейството и досега единствените проблеми които е имал този двигател беше с една дюза, ама тва е от хубавата нафта в България разбирасе и с някви плочки на дюзите дето уплътняват, дето така и не разбрах какво предсавляват. Дюзата в нашия случай се "самооправи" с помоща на препарати за прочистване на Liqui Moly, а тези плочки за които говоря се смениха. Ако ти се чете се зарови в 300-те страници дето са написани и гледай там какво става... :hilezh:

Редактирано от Creative89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и АЗ карам от скоро 2.0 тди 140 кс. ръчна кутия и ако има повече инфо за тоя мотор би било добре за всички ни

то електрониката е горе долу една и съща с останалите според мен де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0 е най-хубавия. Добре че отвори тема, че за този модел няма много напосано във форума хаххах

Това от ,,богатия" ти опит с Ауди А6 4F и специално с дизеловата кола с най-малкия двулитров двигател, която притежаваш, ли го казваш?

Колко броя а6 4F си карал? От тях колко бензинови, в какви варианти, скростни кутии? какви А64F с дизелови двигатели си карал?

на базата, на какъв твой рличен опит, обобщаваш, че тгоя най-малък двигател е цитирам ,,най-добър"?

Най-добрата моторизация е 3.0 ТДИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ако е само разхода ше се опраа ама другото ме съмнява :hilezh:/>

Ще треа да развържа 4.2ката за да смогна да я обслужа :respekt:

Редактирано от mad.max
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...