Jump to content

Нов фен


Acheron

Recommended Posts

ЗДР на всички. Сдобих се с Ауди 2002 А4 1.8Т AVJ мотора :rolleyes:/> . И имам няколко въпросчета, този модел не показва моментен разход, или аз не мога да го пусна. Показва ми за колко км имам пробег и според това как карам го променя. СD то е оргинално и не мога да пускам mp3 ако някой може да даде съвет как мога да си реша проблема без да го сменям ( обмислям вариант с фм трансмитер но някои са доволни други не и затова това ми е последна алтернатива). Обмислям вариант да му сложа и заден сенник (вънншен) гледам ги за около 80лв (Предполагам с поставянето ще излезе 100лв), някой слагал ли си е такъв и имали вероятност да го загубя по пътя :gruebel:/> .

Много хора ми предлагат да му сложа газ, за сега не гледам топло тази оферта (да по евтино е но на този мотор си мисля че ще е малко срамно), Пък и искам в близките 2-3 месеца да го чиповам. И си мисля, че чипован мотор + газ ще е доста нелепо :D/> .

ПП: Надявам се в най-близко време да се срещна и с членовете на клуба. Четох че външните стикери са изчерпани скоро ще имали от тяха за да мога да си поръчам няколко от тях можеби и лепенки за номерата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен колега само мнение за музиката - X CAR LINK Се казва потърси в Ибей или мисля някой колега го предлагаше! Работи с флашка, sd карта и е перфектна алтернатива! За капак на това не е и скъп вече! Със здраве и безаварийно ????

А относно показанията на таблото - на ръчката за мистачките имаш едно копче което с натискане показва различни стойности - среден разход, оставащ пробег, таймер , средна скорост и нз какво още ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има Б6, които не могат да показват друго освен оставащите км, може и тази да е така :zustimm:

За музиката - аз съм с трансмитер и не съм недоволен, но и не е много готино. Много е трудно да намериш ЦД, което да стои добре на таблото на А4-ка за жалост :steinigung: Еднаквите надписи и бутони светещи еднакво червено през нощта са уникални просто и не си заслужава да ги разваляш с няква циганска шарения дето даже е и по-малка и тряа някви грозни пласмаси да слагаш отстрани. :puke:

А това за срама с газта... Кое му е извънземното на 1.8Т, че да е срамно да искаш евтино придвижване? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Колеги, относно музиката :

На братовчед ми му взехме едно Рено Сеник с оригинално CD.

И както разбира се - вървят само оригинални дискове.

НО! Пробвах да запиша обикновенно CD като mp3 диск от Nero-то и стана.

Лошото е, че може да се запишат най-много 20 песни защото е на минути, мисля, че 80 минути беше един mp3 диск.

Може да пробвате, не съм сигурен, че може да тръгне, но нищо не коства да пробвате. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега щом ти е показало минутите просто си записал АУДИО диск. Просто НЕРО-то ги конвентира в аудио и съответно като такъв тръгва на всички фабрични системи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За музиката: Има USB-адаптери (струват между 100 и 200лв), които се закачат на мястото на changer към ориг. радио и поддържат разбира се mp3.

Дали конкретно твоето радио поддържа такива - трябва да проучиш.

За газта - не разбирам хора, които купуват по-мощни автомобили и им пляскат газ! Срамно не е - просто е нелепо, ако те интересува мощност и пъргавост...

За чип - ако под чип разбираш box - по-добре инвестирай парите в друго! Само ще си съсипеш колата! Това не е чип-тунинг и никога няма да бъде, това е измишлйотина, която винаги излиза през носа!

Истинския чип-тунинг се прави индивидуално, препрограмира се оригиналния компютър и се прави преди и след измерване на дино, следейки всички параметри и настройвайки всичко индивидуално! И струва вероятно почти колкото колата ти! Останалото е китайска смет, по-добре вложи парите за нещо друго около колата (например за да я караш на бензин, а не на газ - хем по-мощна, хем по-здравословно за нея!).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истинския чип-тунинг се прави индивидуално, препрограмира се оригиналния компютър и се прави преди и след измерване на дино, следейки всички параметри и настройвайки всичко индивидуално! И струва вероятно почти колкото колата ти! Останалото е китайска смет, по-добре вложи парите за нещо друго около колата (например за да я караш на бензин, а не на газ - хем по-мощна, хем по-здравословно за нея!).

:steinigung:

Майко мила... един вид,орижиналдЪ чип-тунинг струва ПОНЕ 10к така ли? :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, относно музиката :

На братовчед ми му взехме едно Рено Сеник с оригинално CD.

И както разбира се - вървят само оригинални дискове.

НО! Пробвах да запиша обикновенно CD като mp3 диск от Nero-то и стана.

Лошото е, че може да се запишат най-много 20 песни защото е на минути, мисля, че 80 минути беше един mp3 диск.

Може да пробвате, не съм сигурен, че може да тръгне, но нищо не коства да пробвате. :)/>

Да,колега!Това си го записал аудио формат-wav.20-песни около 700 мб.Не е мр3 ,така се записва за сд-та ,които не четат мр3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега щом ти е показало минутите просто си записал АУДИО диск. Просто НЕРО-то ги конвентира в аудио и съответно като такъв тръгва на всички фабрични системи

Да,колега!Това си го записал аудио формат-wav.20-песни около 700 мб.Не е мр3 ,така се записва за сд-та ,които не четат мр3.

Колеги, объркал съм се. Точно така, аудио диск е, а не mp3! :)/>

Редактирано от Kabraksis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...