Jump to content

обортомер


toshkata

Recommended Posts

здравейте,стрелката на обортомера се превъртя и сега когато дам на контакт мръдва но чопчето не позволява да отиде на мястото си.колата е в4 1.6.дайте съвет как да го оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво тя от хубаво е превъртяла как не си таковал мамата на мотора само не знам :blink:/>

Кажи сега колко успя да вдигнеш на първа?

Редактирано от Mitaka madafaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш таблото с уредите,махаш модулчето на ауточека,бъркаш от там с нещо подходящо/аз изпозвах сламка/ и връщаш стрелката обратно/изпробвано е и става/.Ако не успееш оттам ще се наложи да разглобиш цялото табло,да извадиш оборотомера и да я върнеш ръчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се ма да не пускам друга тема за подобен проблем , при мен оборотомера показва около деление и половина и понякога и повече по-малко . Забелязах ,че като е студена ми бяга повече като позагрее е по-точно ,но някой път и много загряла на място съм с 200 оборота :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се ма да не пускам друга тема за подобен проблем , при мен оборотомера показва около деление и половина и понякога и повече по-малко . Забелязах ,че като е студена ми бяга повече като позагрее е по-точно ,но някой път и много загряла на място съм с 200 оборота :hilezh:/> :hilezh:/>

Някой ти е базикал таблото май

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее няма кой аз съм си го слагал в началото си работеше нормално , свалях го като започна да прави номера да презапоявам и контактен спрей да слагам тук там ама нищо не се промени :blink:/>

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,днес си оправих стрелката на обортомера с помоща на сламка.благодаря на колегата jordanik за добрата идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да обаче никой със същия проблем не знае как точно е станало.

Обясни как го оправи,за да е полезно за следващия с такъв проблем zustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...