Jump to content

Za kakva marka avtomobil bihte si smenili Audito


Guest MaXo

Recommended Posts

Ами, че ще е Audi то се знае 8) Аudi A6 Avant 2.5 TDi от '97год. нагоре и поне 116 k.с. пак ако дойде и 140 к.с. още по-добре 8) или евентуално А4 Аvant 2.5 TDI '00 година ама като порасна още малко :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Може би се изказвам неподготвен,за което искрено се извинявам.Може би вече няма интересни теми и за това се пускат такива антиАУДИ теми.Човек след като се регестрира в даден клуб,може ли да пуска подобна тема.Според мен сменя марката и по този начин клуба-но това означава само едно,ставаш пеперудка и кой те уважава? :?: Истински фенове на марката ще сменят своето АУДИ с друго АУДИ или като мен ще вьзстановяват сьс зьби и нокти своето старо такова защото го обичат-нали за това сме в този клуб.Може би трябва да се направи нещо като офис,който да се плаща от членски внос и с участие на много доброволен труд да започнем да градим-кой с каквото може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би се изказвам неподготвен,за което искрено се извинявам.Може би вече няма интересни теми и за това се пускат такива антиАУДИ теми.Човек след като се регестрира в даден клуб,може ли да пуска подобна тема.Според мен сменя марката и по този начин клуба-но това означава само едно,ставаш пеперудка и кой те уважава? :?: Истински фенове на марката ще сменят своето АУДИ с друго АУДИ или като мен ще вьзстановяват сьс зьби и нокти своето старо такова защото го обичат-нали за това сме в този клуб.Може би трябва да се направи нещо като офис,който да се плаща от членски внос и с участие на много доброволен труд да започнем да градим-кой с каквото може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би се изказвам неподготвен,за което искрено се извинявам.Може би вече няма интересни теми и за това се пускат такива антиАУДИ теми.Човек след като се регестрира в даден клуб,може ли да пуска подобна тема.Според мен сменя марката и по този начин клуба-но това означава само едно,ставаш пеперудка и кой те уважава? :?: Истински фенове на марката ще сменят своето АУДИ с друго АУДИ или като мен ще вьзстановяват сьс зьби и нокти своето старо такова защото го обичат-нали за това сме в този клуб.Може би трябва да се направи нещо като офис,който да се плаща от членски внос и с участие на много доброволен труд да започнем да градим-кой с каквото може.

A be za nepodgotwen ne znam no che si radikalen e jasno. Sto da ne se puskat takiwa temi...neka pone razberem koi e nomer 2 :wink::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих го сменил за това отдолу + 3 години гаранционна поддръжка и платени консумативи. Айде нема да ги карам да ми доплащат :lol:

bugatti_eb_16_4_veyron_08336_0001_10_08_01.jpg

Ako ако някой се интересува от изгоден лизинг за това на снимката - подробности има >>>ТУК<<<. Търсих в mobile.bg такова да правим трампата, ма не се предлага тази седмица :wink:

П.П. 10x to Wizi за сайта :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ще си сменям coupe-то ще е за по-ново ауди 98-99+ година ако имах достатъ4но кинти RS6 :wink: или субару (една от най-добрите коли нареждам я до ауди и преди бмв)..

BTW SLAF тоя аватар и аз си го бях сложил днес ама като видях 4е е над 300kb го махнах... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би се изказвам неподготвен,за което искрено се извинявам.Може би вече няма интересни теми и за това се пускат такива антиАУДИ теми.Човек след като се регестрира в даден клуб,може ли да пуска подобна тема.Според мен сменя марката и по този начин клуба-но това означава само едно,ставаш пеперудка и кой те уважава? :?: Истински фенове на марката ще сменят своето АУДИ с друго АУДИ или като мен ще вьзстановяват сьс зьби и нокти своето старо такова защото го обичат-нали за това сме в този клуб.Може би трябва да се направи нещо като офис,който да се плаща от членски внос и с участие на много доброволен труд да започнем да градим-кой с каквото може.

Има интересни теми само че по мои спомени MAXO от доста време е малко 'анти Ауди' и май повече клони към Опел клуба,но той си знае.Всеки има прво на избор. :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E to e qsno samo AUDI no ve4e po-nagore li4no men me kefi qko 100 no ako trqbv da sam realis A8 ( moje i bez kojen salon ) no ina4e vsi4ko sled moita 80-ka 6te me zaradva :lol:

Predpo4itam ili 8-ca ili ne6to malko i sportno A4 RS :wink:

Ina4e moito Audi 80 ne go davam za ni6to prosto si me kefi maksimalno!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

тук наистина няма място за такав въпрос :) едва ли има човек който кара Audi и не го харесва :):). Не съм маниак на тази тема но съм карал и съм се возил и в BMW 3 и 5, Mercedes 123,124, 200D 300D-турбина, Аудито го заменям само за AUDI A8 4.2 - красив гущер :):):):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме бройте с А8 ма дизел, че съм скръндза :)

бе като махнете четирите колелца на какво ще се возите бре :)

без колела накъде, А?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих го сменил за това отдолу + 3 години гаранционна поддръжка и платени консумативи. Айде нема да ги карам да ми доплащат :)

bugatti_eb_16_4_veyron_08336_0001_10_08_01.jpg

Бате аз тва прасе съм го виждал в Берлин, вервай ми не е кола, сички я гледат ето така :):):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОВА прасе или предшественика му, който изглежда не "много" по-различно от него!?

.... ако някой ден превътя тотално, че да искам да си купя кола различна от Ауди, надявам се да прибегна към Бенц или ако тръгна да посягам към БМВ да ме удари някой с мнооого тежък предмет през главата, та белкем се опомня :)

btw от къде го изравяте тези прахулясали теми? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би бих го заменил за едно.... мама му стара не се сещам, но определено бих го заменил за ново ауди A6 или A8 :) :?

Инъче нямам нищо против едно Ferrari с цвят червен или едно diablo с цвят черен или сребрист. АААА сетих се- бих го заменил за едно Infinity FX 45 май беше. Има две в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... ако някой ден превътя тотално' date=' че да искам да си купя кола различна от Ауди, надявам се да прибегна към Бенц или ако тръгна да посягам към БМВ да ме удари някой с мнооого тежък предмет през главата, та белкем се опомня :)

:)[/quote']

:) :) :):) :) :) нека избием мръсотиите от главата ти ... СЕГА!!! Майтапа на страна, все пак не си женен за марката, така че, знае ли се дали се знае, някой дем може и да превъртиш ... ама за добро :) :) :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААА сетих се- бих го заменил за едно Infinity FX 45 май беше. Има две в София.

А де..а де... :) Парадоксалното е, че е много по-евтино от което и да е ново Ауди над А4...(поне в САЩ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих си заменил сегашното Audi само за по ново от същата марка :shock::jump::jump: Маика ми има Honda Civic coupe 2003 година произведена и моето Audi по си ме кефи на вид и возия :roll: :roll: :roll:

Искам една S4-ka ili TT :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...