Jump to content

Проблем при Модул за А6 3,2 FSI -2004


kirilkiryakov

Recommended Posts

Възможно ли е да се ремонтира модула на MMIpost-80728-0-87130700-1365180134_thumb.j на А6-2004-2005 -3,2 FSI ? Номера на модула мисля е този 4Е0 035 729

прилагам снимка за по достоверна информация....

Благодаря ви предварително помоща

Редактирано от kirilkiryakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работеше,изгасих колата и повече нетрагна. Отидох в сервиз и там ми казаха че модула заминал.... нов 1500 лева. За това търся вариант.... и помощ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навигацията и музиката до колкото разбрах... ММI е навигацията

Това е вариант,да ... но неможели да се смени само чип-а който е изгорял? Цената по моргите варира 300-400 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай от морга и се кефи че си минал тънко.

Откъде знаеш кой чип е заминал и как ще се сдобиеш само с такъв? Отделно ще се наиграеш с "майстори" да експериментират.

Никога не бих се филмирал, ако може да се намери нова стара част за 3-400 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

400 лева за някаква част от морга е баси тъпотията. Занеси в някой сервиз да погледнат какво е изгоряло, ако имаш късмет ще е нещо дребно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Да не отварям нова тема - някой може ли да препоръча сервиз където да отремонтират въпросния модул - същия случей като колегата - спря и няма захранване. От Ауди искат 2000 лева срещу връщане на стария или 3000 лева без да връщаш нищо  :steinigung:  Тва в крайна сметка е една ДВД с платка ебати. На всикото отгоре се оказа че тия модули са в доста варианти - при мен номера е 4E0 035 646 - до колко са взаимозаменяеми самите модули?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не знае доколко са заменяеми MMI модулите? Например мога ли да сложа такъв с навигация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв модул за продаване.

От моята кола е А6 3.0TDI 2007г

Принципно двигателя и годината са без значение щом номера от модула съвпада!

А не колега грешка!

Твоят проблем е друг. Колегата започнал темата има проблем с headunit-а, а ти със двд-то.

Разлика ..... ехееее

Сори двд нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото гледам и колегата отгоре има проблем с DVD модула. Другото което видях е че преди 2009 са MMI2G, а след това MMI3G и май са несъвместими. На мен ми трябва 3G.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...