Jump to content

Мнение над конкретна А4 B6


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Каня се да сменя B5 1.9 TDI с B6 1.9 TDI quattro. Решил съм го и оглеждам обяви. Някой знае ли нещо за този автомобил:

http://www.cars.bg/u975222

Доста отдавна се върти тази обява, имаше я и с вариант когато номерата не бяха скрити (ВР хххх)

Моля за мнения и евентуално, ако някой я е гледал или знае повече за нея.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти харесва, направо ходи я виж, откарая в оторизирания сервиз за проверка и ако всичо е ОК, плащаш и си ти. Тук и да питаш все тая, всеки има различни критерий :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, 2 неща които забелязвам веднага- топката на скоростният лост е сменяна и е от друг салон. Това говори за малко повечко км от обявеното, също така има изтъркани копчета по конзолата. Не виждам други фрапантни неща, трябва да се гледа при тест драйва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почна се! Тя, ако беше на обявените километри няма да струва толкова пари никога, а относно изтритите копчета, това си е слабо място при този модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са я снимали отпред :2gunsfiring_v1:

На втората снимка може да се види, че бронята не е напасната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б6-1.9 тди +авант+куатро, изчезва в рамките на деня,а някой път и по-малко ако е хубава :hilezh:/> Ти си прави сметка,щом стои толкова време :gruebel:/>

Редактирано от Мирослав филчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Километрите е ясно че не са реални, няма смисъл да го обсъждаме изобщо :zustimm:/>

Колкото до това че изчезват веднага ... не съм забелязал да е точно така, но може и да греша.

Бронята и аз забелязах че не е напасната от едната страна.

Лайстине вътре си мисля че са смъквани и са правени, има ли такива оригинално да стоят като алуминиеви?

Ето снимки от първата обява: =3"]ТУК

Ясно е че трябва да се огледа на място, но въпросът ми беше дали случайно някой не я е огледал вече или пък не знае някаква история на автомобила.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, има много Аудита с такива лайсни, а бронятя е на едни копчета там и ако е натисната леко, а може и зимата от леда да се е отворила. Що се отнася до история на автомобила,е трудна работа и да има нещо никои няма да ти го каже. По някога, а на последък дори и по често самите вносители незнаят какво са купили. Защото се прави пакетна цена без да се проверяват колите, а повярваи тя е доста изгодна и си струва риска. Така, че както ти писах отиваш на място и действаш :zustimm:/>/>

P.S. И да се похвалиш като купиш нещо :hilezh:/>/>

Редактирано от Sportakus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега забелязах, че го няма капака на ангренажа също.

По какво се разбира, че не е 6 скорости или че е смянян капака?

Има ли 1.9 TDI quattro с 5 скорости?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...