Jump to content

Ходова част Ауди А4


k.danev

Recommended Posts

Здравейте, моля дайте мнения за качеството на комплект предница "Atec" Germany цената е много изгодна, ако някой е сменял да каже колко време е карал преди да се разхлопа. Колата е Ауди А4 1,6 2000г

Редактирано от k.danev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Взимай, за парите си е най-доброто. В този ценови диапазон не очаквай чудеса и дълъг живот, аз лично съм пристрастен към тези евтини алтернативи, защото цената от 300 лв. при повече щадене може да ти изкара 25 хил. км. При положение че едни носачи, който се водят качествени и реномирани марки, струват над 800-1000 лв. а гаранцията им за живот не е гарантирана, то тези евтини алтернативи са добър избор. Е ако имаш повече възможности и може да си позволиш без притеснение скъпо окачване взимай. За повече мнения из форума има десетки теми относно избора на носачи, където е дъвкано и предъвквано за + и - на едните и другите носачи. В крайна сметка всеки сам си решава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сподели кой са тези качествени и реномирани марки, струващи над 800-1000 лв. и как ги опредали че са "качествени" и "реномирани" марки? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какво да ти кажа, нито съм производител, нито съм продавач, поинтересувай се, прочети и ще разбереш. Не откривам топлата вода, не правя реклама. Констатирам общото мнение на хора купуващи по-скъпите носачи. Не мисля, че трябва и да ти се обяснявам, след като се заяждаш с мен, вместо да помогнеш на колегата, но такива марки са TRW, Lemforder, MOOG и т.н. Сигурно има и по-добри и скъпи от тези, но така или иначе тези марки не попадат в бюджета ми и не представляват интерес за мен, че да съм запознат с тях подробно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай, за парите си е най-доброто. В този ценови диапазон не очаквай чудеса и дълъг живот, аз лично съм пристрастен към тези евтини алтернативи, защото цената от 300 лв. при повече щадене може да ти изкара 25 хил. км. При положение че едни носачи, който се водят качествени и реномирани марки, струват над 800-1000 лв. а гаранцията им за живот не е гарантирана, то тези евтини алтернативи са добър избор. Е ако имаш повече възможности и може да си позволиш без притеснение скъпо окачване взимай. За повече мнения из форума има десетки теми относно избора на носачи, където е дъвкано и предъвквано за + и - на едните и другите носачи. В крайна сметка всеки сам си решава.

Амиии благодаря за инфото, май ще се пробвам нали все пак са правени в Германия. поставих темата защото търсачката не ми изкара нищо за ходова част

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дали са правени в Германия не се знае, но пак както казах за тая цена са добри, не може да очакваш повече или по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дали са правени в Германия не се знае, но пак както казах за тая цена са добри, не може да очакваш повече или по-малко.

:)))) Ами поне от там ги купих.. :) Чудя се само дали всичко да сменя или само разбитите части..?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит ти казвам, най-чисто е да смениш всичко, иначе все нещо ще тропа или пък скоро ще се разтропа и пак трябва да се рови по окачването. Ти сам ли ще ги сменяш или в сервиз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервиз при един майстор работил в "Автотреид" дълги години,100лв труд ми иска.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами той човека ще ти препоръча как е добре да се направи. Само не разбрах купил ли си ги вече и търсиш информация за тях или ще ги купуваш те първа? На каква цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами купих ги малко на бързо без да пораспитам и сега ми е малкоооо....спеченоо 280лв от Германия ми ги пратиха.

Редактирано от k.danev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако се монтира както е по упътване и се пази повечко би трябвало да изкара спокойно 25 хил. км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат, сериозно ли мислиш, че носачи от 300 лв за 12 части са правени от германец в Германия - той трябва да е на заплата в някоя китайска или виетнамска провинция. А тези носачи от какъв локум са направени по-добре и да не знаем, ама едва ли е алуминиевата сплав на ТРВ или Лемфъордер. Голяма грешка правите с тия евтини окачвания, ама дано да не я разберете попът в някой насрещен, мантинела или дере. И дано не съм аз насреща. Искам да си поживея още, да си отгледам децата. По-добре да си взема нещо танк или БТР, че с толкова много камикадзета по пътя с рециклажи и супер евтини носачи с незнаен произход и качество си е направо ТОТО 6/49 да пристигнеш за където си тръгнал без да те тарани някой.

Редактирано от gsb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кави реномирани носачи 1000 за кола дето струва 2000 вдигаш я на 2 пънЯ отпред. Сваляш тва дето имаш пращаш при масторката в Казанлак квото не може да рециклира си вземаш от магазаина няква туркиня за 50-90 леева и си готов за макс 150 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но въпросът ми бе "Здравейте, моля дайте мнения за качеството на комплект предница "Atec" Germany цената е много изгодна, ако някой е сменял да каже колко време е карал преди да се разхлопа. Колата е Ауди А4 1,6 2000г" Така чее не искам оферти а мнения :)/>/>

Кави реномирани носачи 1000 за кола дето струва 2000 вдигаш я на 2 пънЯ отпред. Сваляш тва дето имаш пращаш при масторката в Казанлак квото не може да рециклира си вземаш от магазаина няква туркиня за 50-90 леева и си готов за макс 150 лева

2000 лв за колата......?????? Майтапчия :)/>/>

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И виж какъв е въпроса на темата....!!!!!!!!! Виж за какво търся мнение!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отговора ми беше насочен по скоро към батките с многоструващите носачи за хиляди левове, А по темата колкото и да са гадни и евтини ако си ги "вардиш" може и да разбиеш само 2-3 за 60 хиляди км.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...