Jump to content

Адаптация и ъпдейт софутер скоростна кутия


Sag

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Отговори 376
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Гледам че сте наватре с нештата с тия апдеитове и адаптации кажете кои може да ми барне моита кутуя.става вапрос за ауду а8 4.2 335кс 2004г скотостите са 6hp26a

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се видях с kpematop и с baba.  Kpematop ми направи update на :кутия,мотор,табло и общо взето на всичко :)

Резултата е super скоростите се сменят много по добре и играенето на оборотите при спускане изчезна!

Който не си е направил update  да ходи да прави резултата е страхотен. Определено си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги да споделя и аз. След смяна на масло и ъпдейт на софтуера направих и адаптация на кутията. Сега смяната на предавките е плавна и почти неусетна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се видях с kpematop и с baba. Kpematop ми направи update на :кутия,мотор,табло и общо взето на всичко :)

Резултата е super скоростите се сменят много по добре и играенето на оборотите при спускане изчезна!

Който не си е направил update да ходи да прави резултата е страхотен. Определено си заслужава.

Дайте кординати на колегата.

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравеите

Каде вав Варна да отида за да ми погледнат скоростната котиа с цел смяна на софта и адаптациа на кутията

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариант 2 - Цанко (но му нямам точни координати - някъде около Топливо бил) - има слава на добър майстор за автомати. Поразпитай за него, дано го намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В порше нямат часове по рано от четвъртък другата седмица .

Имам ли друг вариант защото в сабота трябва патувам обратно за Хасково .

А имам чуство че ще ме остави някаде по патя

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай на S да видиш дали кутията прави същото и й помагай с перата, не й давай много газ, до макс 2500 оборота, но това в краен случай, дано се прибереш без проблем и после  задължително на майстор...


kpematop - смених мехатроника на моята автоматична ск.кутия и сега вече съм на 350км с новия(още съм в адаптация), маслото на моята кутия е SWAG и естествено са доляли някакво, а понеже бяхте коментирали някакви специални ъпдейти за разлизни цветове масло, имам няколко въпроса: за кой ъпдеит съм в момента и имам ли нужда от ъпдейт, като имаш в предвид, че преди ремонта бях с последния...?


и още нещо при положение, че имам проблем явно с пикаещи дюзи, има ли смисъл от ъпдейт на двигателя...

 

Предварително Благодаря за отговорите/съветите :)

Редактирано от fromhell_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от един месец съм се заканил да мина през теб да ги оправим тези работи и все ми разказват играта в работата и нямам сили, но ще трябва да намеря и да дойда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обади се на Атанас Радев от Варна да погледне колата - 0897 809 085. Кажи му, че съм ти дал телефона, за да не те отсвири.

Редактирано от kpematop
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...