Jump to content

Кой с какъв номер кара?


Guest RED-AUDI

Recommended Posts

Здравейте колеги, това е първото ми участие във форума, вълнуващо е да се почувстваш част от едно голямо семейство и да знаеш, че винаги има хора готови да откликнат на евентуален появил се проблем, съкровището което карам е А4 1995 1.6 АДП с отли4ен номер OB6663AK тъмнозелен металик, за мнозина от вас 1.6 не е мотор който може да се мери с автомобилите но аз не смятам така, но това си е мое ли4но мнение. Пожелавам на всички ви безаварийно шофиране по пътищата и дано за напред марката която всички ние сме избрали ни носи само добри преживявания!!! <_<

"Ауди" 1,6 си е супур дзвер, брато, и аз го признавам като отлична, пъргава и бърза кола, естествено говоря от личен опит! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Az sam Iliqn sas q :hilezh::stupid::P

:blink::hilezh::blink:

I az po dokumenti sum Iliqn ama i az ne znam za6to navsqkude se pi6a s a.Zna4i sme ada6i. :P:P:P

здравеите адаши и аз съм илиян карам 80 1.8s silver metalik РА3361АК за инфо това е гр.пещера :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

X 8226 AX, количката е тази от аватара :) Иначе не съм от Хасково :gmorning:

А от къде си ?

Моят номер е Х5973ВА и аз не съм от Хасково :D

Редактирано от venko74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пичове аз съм нов тук. какви са тези сткери и аз искам. иначе номера е СМ2926СМ red A4 задъхано ADP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
здравеите адаши и аз съм илиян карам 80 1.8s silver metalik РА3361АК за инфо това е гр.пещера :D

xaаa. съгражданин. айде и аз тука. черно В4 авант РА 9278 АМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...