Jump to content

Теч от рейката


П.Пенчев

Recommended Posts

Здравеите колеги,от днес съм горд собственик на Ауди ТТ,но имам проблем с колата.Днес я закупех и както се пребрах в Ст.Загора започна да издава странен шум от рейката,при по обстоен преглед разбрах че е омаслена цялата долна част под нея и няма течност в казанчето.Та въпроса ми е към по запознатите да я рециклирм ли и каде да я рециклирам ? Или да купувам втора употреба и от Голф 4 или от Ауди А3 става ли,предполагам за тт че може и да няма втора употреба.Благодаря предварително.

Редактирано от П.Пенчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си ,че рейката е заминала ? Течове много,маркучите провери ли си,видя ли от къде точно тече..............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм го оглеждал по обстоно стана късно и го пребрах в гаража но утре ще ходя до сервиз,да видят от каде тече.Но все пак се нядяжам да е маркуч,чета из форума че доста се пукат тея маркучи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е спукан маркуча или да са разхлабени накрайниците на макруча, а той да е здрав. В сервиза със сигурност ще видят какво е. Аз скоро правих рейката на А4, към 150 лева е рециклирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рециклират в София,в Техническия университет едни пиеници,но си вършат работата.Бачкат и с еконт,ако искаш и се окаже рейка,колега,драсни да ти дам контакти!

п.п. Само те още не се Онасят с цената,на 750 метра от тях искат 350 лв,а при тях е 160!разбирам разлика до 50лева за такава услуга ,ама дубъл не :)

Иначе честито за колицата,да не ти дреме за тов с рейката ,случва се ;)

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм категорично за рециклиране. Втората употреба може да протече много скоро, след като я монтираш.

Иначе наистина, както каза Явор, точното място за рециклаж е в Техническия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...