Jump to content

Какво AUDI A4 да си купя, моля помогнете


Recommended Posts

Здравейте, моля да помогнете да избера АUDI A4, едното е от автокъща, другото е закупено от Порше и се продава от дилър, не виждам голяма разлика в моделите, но не съм голям специалист, моля за компетентно мнение. 

Ето и двата модела на които съм се спрял:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11363028556540521&f1=details&slink=3aqtw8

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11366707895888195&f1=details&slink=3aqtw8

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ще ни го даваш ли после да го караме и ние, щом ще го избираме заедно :hilezh:  Така, сега сериозно когато купуваш автомобил за толкова пари, е по добре да има сервизна история и то истинска, а не някакво съчинение от класически автотърговец. Та в този ред, е по добре да си купиш от дилъра, без значение дали ще е в България, Германия или където ти си решиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

За карането няма проблем ще давам да е карате, само да избера коя от тях, има голяма разлика в цените на двете коли, тази от автокъщата е внос от Италия, а тази от Порше закупена и поддържана само там, собственикът иска да си купува ново Ауди е е оставил тази за продан, не живее в България и колата въобще не се кара. Наистина паричките са много, но искам да си купя хубава кола, която да карам доста години, Аудито от порше изглежда  много добре с този пакет  "гланц", това което ме примамва е че все едно купувам чисто нова кола  - Аудито от Порше  е на 3 год. и на 86 хил. километра и дилъра ме уверява че била мн добра -  гори 6 на сто и е без забележки. А за пътуване до Германия не съм се замислял иначе имам голям приятел които може да ми докара, да препоръчате сайт в които мога да разгледам коли в Германия, сигурно ще са доста по добри от нашите, предварително Ви благодаря

Редактирано от Стефан Мирев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми помисли защо, е такава разликата в цените на двете коли???? Кои километри, на самия теб, ти се струват по-реални. Погледни идентични модели на малко километри в Немското мобиле на какви цени са, но диларски коли иначе гаранцията за км., е никаква!!!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първата няма нищо уникално, може би само мултитроника, а втората е прекалено скъпа. За парите на първата може да си намериш от Германия или Италия по-мощната версия на 2.0тди със Quattro и кожен салон.

Иначе ако избора ти е само между тези 2-те, пазари се за 2-рото и ако ти го смъкнат до към 30к може и да си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще опитам да спадна на цената от Порше, ако може до 32-максимум 33000  - 335000 лева на тази цена заслужава ли си? колата изглежда добре, усещам че ми е легнала на сърце, аз много неразбирам и гледам само външния вид, но когато тръгна да избирам ше взема специалисти с мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

36 000 за 2,0тди направо ме докарва до нервен срив. Но пък ако те кефи. 

Ако успея ад сваля цената до 32-33 500 заслужава ли си много добре изгледжа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледах обявите в мобиле и карс, не можах да харесам по добри коли за около 30 хил. някой ако им в предвид хубави Ауди А4 да прати линкове, но поне се предполага че щом се продава от Порше  е със сервизна книжка и вс документи към нея, километрите мотаг

да се проверят и би трябвало да са реални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автокъща Брат-Ауто е на излизане от Димитровград за Хасково вдясно.Колите които внасят са главно от Австрия и Италия и държат сравнително високи цени.Приятел си взема преди година кола от тях и не е изревал още-само нафта и каране.Относно В8-ците които са посочени от колегата тея модели на предно не бяха ли с тая мултитроник кутия?Мотора е комън рейл и ръчната кутия ми харесва повече-на мен де.И двете коли струват маса пари и такава кола се взима само с доказана история на автомобила още от първия километър.Това където е в Порше Пловдив по ми харесва от двете,историята може да се види при тях,на по малко километри е от италианката.В момента карам и един дизелов Тигуан 170к.с. на над 150 хил.км. и проблем с DPF филтъра да чукна на дърво-нямям.Успех с покупката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся Седан и по възможност черен цвят, наистина това от Порше ми се вижда скъпо, собственикът е доктор,не живее в България и колата е почти нова не е карана много и затова мн ме примамва че за тези пари купуваш почти чисто нова ауди, колата е купена 2010 за за близо 60000 лева и сигурно не е на зор, че под 330000 не иска да падне, но мн ми харесва, мн ми е трудно да преценя дали си заслужава толкова пари за тази кола или да гледам още обяви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не те е страх от мултитроника

http://www.mobile.bg/11369917007358460

 

http://www.mobile.bg/11369730900117317

Сивото Ауди и аз го гледах, мн е яко но защо ми се иска да е черно иначе е уникално и се предполага че щом е върнато от лизинг ще е добро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивото е в пъто по-добро от черното от Порше. Поне, като оборудване и визия. Цената е доста по-добра. 

Виж го, закарай го в Порше да го прегледат и да ти дадър информация за обслужванията до сега. Ако колата е поддържана при тях и е изправна е твоята.

Автомобил втора употреба не се пазарува по цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това от Порше ти се вижда скъпо ... ето ти линк да видиш същите аудита как варвят в Холандия. Има само 9 Аудита (поне за момента) след 2010 които са на цена под 20 000 евро (толкова е на обявата)  ... сам си прави изводите тукашните колко пари правят , и 37 000 лева много пари ли са за такова Ауди ако е качественно !

 

Ето ти линк :

 

http://www.marktplaats.nl/z/auto-s/audi.html?categoryId=93&searchOnTitleAndDescription=true&attributes=S%2C561&yearFrom=2010&sortBy=price&sortOrder=increasing

 

Ето ти и един пример за това което искаш ....

http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/audi/m689881695-audi-a4-2-0-tdi-multitronic-business-edition-bj-2011.html?c=efb2ef4dc323389c4f92ed10afa33e3a&previousPage=lr

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...