Jump to content

плафони на вратите..


arsov82

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

в оргиналната инсталация са точно така паралелно вързани едно на друго и...няма ядове.Мойте белите са диодни вече и червените утре  ща станат .

http://www.ecstuning.com/Audi-C6_A6-Quattro-V8_4.2L/Interior/Lighting/ES2592692/

на 6 и 8  и 10  снимка се вижда ефекта идеално

Редактирано от arsov82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз не съм такъв екстремист като Арсов и си купих всички ледове, направени като крушки със съпротивленията и тн. Вадиш крушката, слагаш диода и спи. 45 лева ми излезе всичко, вътре колата свети страшно добре в топло бяло :)

Би ли дал един списък с видовете крушки, бройките, и коя за къде е?

След като "прогледнах" в багажника (но аз си сложих 1 лента около метър или малко по-малко, размер "колкото имах") се навих да си оправя осветлението в салона.

Едно от важните неща ще бъде да сменя диодите в светловодите на вратите, светят супер слабо, за там ми е ясно какво да правя, разбира се, но за останалите - плафони и врати, кажи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Момчета ударихме греда....Днес се чух с онзи дето ми дава диодите на тънкана ...-Затваря магазина .Вече няма да мога да зимам евтини ледове :sniff: даде ми некви останали  червени  14  бройки само и ме праща при некъв  с магазин за текива щуротии  ма там са скъпички да му се невиди... Ще продължавам да търся най доброто съотношение цена-качесто  но..  за сега :nixweiss: Поне ще направя и   червените ,та ако се видим поне да видиме как светят-ако още сте навити за среща.

Редактирано от arsov82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

http://prodavalnik.com/led-canbus-svetodiodi-42mm-8-smd-c10w---2-broya-i17064939

ето ги тези за централния плафон

http://prodavalnik.com/diodni-krushki-w5w-t10---5-13-28-dioda-svetodiodni---gabarit-stop-zadna-led-migach-drl-far-i16586049

и за малките и задния плафон

това се продава готово ма мен не ме кефи -слабички са  и за това аз си ги правя по мой модел

Редактирано от arsov82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия диоди са ебати лайното, всеки който малко повече го бива в ръцете ще си направи нешо по-добро, за по малко пари от тоя китайски боклук. Аз за по-сигурно си поръчах от USA цял кит за цялото купе за 60$, Лошото е, че понеже не исках да ги пращат по пощата.. ще ми ги донесе приятел ама чак за коледа. Тъкмо ще имам време да сложа черен таван :bgdev::badgrin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

e тия дето ги правя не са китайски.... теста им е 24 часа без да гаснат и после на колата.... сега направих и червените  и са просто много яки.-24 диода как ви се струва в червения плафон?

Редактирано от arsov82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия диоди, които си си поръчал от USA нали се сещаш, че са същия китайски боклук :D Само дето си дал $60.

Само ми кажи това как го констатира ? Видя ли ги ? Пипна ли ги... Най-мраза някой дето разбира от всичко да се обажда, ти си слагай квито искаш гаражни изпълнения.. тоя кош по-хубав няма да стане. И диодите не са китайски щото хората си ги пройзвеждат е USA - Lednovation. Само така за инфо...

Коригиране на цитат.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе гаражни изпълнения :) "американските" диоди какви са, заводски ли? Говорим за смяна на интериорна крушка със същата, но ледова, не за ядрен реактор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли споделили от кой магазин ги пазарувате?



А, и още нещо - на номера сменяли ли сте, какъв модел е крушката (на коя от вътрешните прилича); както и за дневната светлина сменяли ли сте?

За мигачите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...