Jump to content

плафони на вратите..


arsov82

Recommended Posts

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Публикувано (Редактирано)

eexeeeeee   за 100 долара ще ти светне колата 100 пъти повече от това в линка...  Ако видиш мойта някоя вечер ще паднеш,,, и за некви 30 лв айде 40 да са от мен да мине,,,

1.В предия плафон имам 80 диода

2.в задния плафон има 22 диода

3.в багажника 2 ленти по 30 =60 дода

4.на вратите по 10 на врата

5.в краката общо 20 диода

 

в колата е все едно си запалил лумисцентна лампа 2 по 90 см.

 

п.п. Няма да откажа помощ на никой ,който има желание да си направи некви глезотиики по колата...Тук  всеки има право да поиска съвет и е фубаво знаещите и можещите да помагат.- нали затова е форума..Ще добре  всеки който иска диодно осветление да види как се е получило направено преди да започне каквито и да е интервенции ,защото веднъж направено диодно осветление никога повече неможе да се върне крушка..За да стане добре аз лично махам всичко от огриналния плафон и редя максимален брои диоди,,,за по голя ефект.

Редактирано от arsov82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм такъв екстремист като Арсов и си купих всички ледове, направени като крушки със съпротивленията и тн. Вадиш крушката, слагаш диода и спи. 45 лева ми излезе всичко, вътре колата свети страшно добре в топло бяло :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така като гледам нещата отиват на една 4Ф среща, тъкмо да разгледаме това диодно осветление, да се видим да поприказваме. Давайте да мислим ден и час да го организираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно има, но никой не е писал там от миналата година. Ако се пусне тука една тема за сбирка според мене ще се види от повече хора, но дали няма да я преместят администраторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да направим цялостно нещата по колите и да направим вярно една среща. Видя ли това, за което говорихме по телефона одеве? Ако стане ще е перфектно цялостно изпълнение!

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aбе видях ама се оказа че нямам от един специален модел диоди да му се не видии.. е нищо де и утре е ден ...платките са готови иначе...в понеделник ще имам и диодите  и мисля до средата на другата семица да станат нещата...тъкмо и твоята кола ще си я взел от боя.. :dance: За срещата мисля нещо другата събота или неделя вечер ....некви идей?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го измислим другата седмица :) Викам петък по-скоро, че заминавам за морето :D

Ей ти това морето си го нямаш за нищо, сека седмица ходиш :eusa_angel: , ама верно дайте да се разберем нещо по-отрано, че да могат и други желаещи да дойдат ако искат. Като гледам вече сме трима желаещи пак е нещо за начало. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам много хубави LED-ленти за кухнята ги ползвах, никога не ми е хрумвало да ги сложа в багажника на колата, но идеята е страхотна и ще я изпробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да свети -колко пък да свети , :Eyecrazy: ......само внимавай като купувате ленти гледайте да са с СМД диоди 5050 ..(това е модела ) и не по малко от 30 диода на метър и ВИНАГИ ВОДОИЗОЛИРАНИ ...В противен случай всичко ще е залудо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз не съм ги отварял но ми направи впечатление че не светят,

ами ако няма лампички и писна ток от долната лампичка проблем ли ще е ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...