Jump to content

стъкло за фар a6 c4 от къде


nick

Recommended Posts

Здравейте, 

Можете ли да ми кажете от къде мога да си намеря само стъкло за фар за въпросната кола, трябва ми ляво?

Също така ми трябва и ляво огледало, но тонирано и извито в края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми като за начало провери по автоморгите.Мене ми се беше счупило дясното стъкло на фара от някакво камаче в движение и в една морга намерих цял фар с кутията ама понеже му бяха счупени щипките ми го дадоха за 20 кинта и си свалих само стъклото от него и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За такива части това е най-изгодното. Нищо не му се е амортизирало на стъклото за 15 години, а може и да е с по-добър рефлектор от твоя.

 

Представи си, че е сменян преди 7-8 години и е по-добър от твоите. Има година на оригиналните фарове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станахме двама и аз търся ляво стъкло...обаче нещо моргите са се увълчили. Всеки иска едва ли не да ми продава два фара комплект..когато питам само за стъкло.

 

ПП - В София зад Централна гара по булевард История славянобългарска някъде по средата има една фирма дето продава всякакви фарове. Та само "китайските" стъкла на фарове на нашите коли излизаха 120лв...Ама дали китайско джам ще стане на на Хела фар идея нямам...

 

ПП - Ако някога затрябва на някой ляво стъкло за 100-ца с лещи може и да му го подаря...имам налично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя фар който си ми беше на колата и на който му се счупи стъклото не беше оригинален,нямаше никаква марка написана по него,най вероятно китайче,стъклото което намерих от другия фар беше на Валео и си паснаха с моя като ,,дупе и гащи'' перфектно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам, 3 комплекта фарове, от които 2 са със счупени щипки и реално стават само за резервни части. Стъклата ако са ок ще ги пусна на пазара на символични цени.

 

Иначе и за мен вариант за намиране на стъкло си остава само от колега, който има счупен фар. Пускайте тема в купува и гледайте какво става :)

Редактирано от radi_nrj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ако имаш ляво стъкло и 2 здрави рефлектора за късите(комплект с лещи) драскай цена на ЛС и да ги отнасям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Единия комплект е вече на пазара:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=148674

 

Като разглобя другия комплект ще видя какво има използваемо в тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...