Jump to content

масло на хидравликата


Recommended Posts

Само оригинално масло за Ауди. Може да си го вземеш от вносителите на шкода. Същото е, но по-ефтино. А дали да го сменяш изцяло... По принцип е добре да го смениш, ама като знам, че някой некадърник ще си остави ръцете, само долей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само оригинално масло за Ауди. Може да си го вземеш от вносителите на шкода. Същото е, но по-ефтино. А дали да го сменяш изцяло... По принцип е добре да го смениш, ама като знам, че някой некадърник ще си остави ръцете, само долей.

минерално синтетично

има ли разновидности и какво да взема ако знаеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото наистина е минерално, но предполагам цената му ще бъде солена. На мен 1 л Kroon Oil (холандско) ми излиза 18.37 лв с отстъпката. :bia:

Допълвам ти и Спецификацията на маслото произвеждано от Kroon Oil

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз трябва да доливам и ми искат 38лв за оригинално!Ако си взема от това от 15лв за Шкода, ще стане ли?

Къде в Сф има представителства на Шкода да пратя брат ми да ми вземе едно?

Редактирано от shavo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма никакви проблеми на бутилката си има знака на vw,ауди,сеат и шкода.Оригинално е със всички необходими означения.Също съм чувал че става и такова за ситроен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли прекалено голяма разликата между 15 и 38 лв. Да не би да става въпрос за различни масла или различно количество. :hilezh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Коко, сипват го от един варел, същото е. То и с АТФ си върви колата, ама не бих го сипал... Само оригинално.

Шкода имат магазин на Борис и ... новия булевард, на самото кьоше, и в Надеждам от надлеза като се пуснеш по Ломско шосе на първия светофар в ляво покрай реката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Коко, сипват го от един варел, същото е.

Нещо не ми харесва в това - как може фирмено масло да се продава наливно. :hilezh: Откъде да сме сигурни, че не му е подменено съдържанието или не е "кръщавано". :bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Варел" беше малко образно казано :bia: Нали все пак в един моменбт, преди да бъде бутилирано в страната производител, маслото е все още наливно... Това имаше предвид Любо, и че е едно и също всъщност, а не че тук ни го продават наливно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаранция няма... Има един магазин на Ботев, преди продаваха само оригинални части на Юнитрейд, сега се поизвърнаха на изток. Шефа на магазина ми е познат и той ми каза, че маслото от Юнитрейд и това на шкода са абсолютно еднакви като качество (отговарят на не знам какъв си стандарт, сертифицирани са от не знам си кой), но от шкода е по-ефтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода имат магазин на Борис и ... новия булевард, на самото кьоше, и в Надеждам от надлеза като се пуснеш по Ломско шосе на първия светофар в ляво покрай реката.

Мерси! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

da наистина маслото както и опаковката е една и съща,потвърждавам и аз, само има разлика в цените и то драстична -ама пазарна икономика братче!!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да кажа че в Юнитрейд продават и наливно - например спирачната ако я вземеш наливна е 2 пъти по-евтина... по 12лв./л.

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Не Коко, сипват го от един варел, същото е. То и с АТФ си върви колата, ама не бих го сипал... Само оригинално.

Шкода имат магазин на Борис и ... новия булевард, на самото кьоше, и в Надеждам от надлеза като се пуснеш по Ломско шосе на първия светофар в ляво покрай реката.

Имаш предвид "Княз Борис" и бул."Тодор Александров" ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...