Jump to content

Странен шум А3 2004 2.0 ТДИ ауто.


stanislav87

Recommended Posts

Здравейте. Скоро купих въпросното Ауди

2.0 ТДИ 140 коня автоматик не е с DSG скоростна кутия а с по старата . Колата е на 200 000 км . Върви доста добре сменя много гласко скоростите. Изчетох доста теми който са свързани с проблема ми , но отговор не открих затова публикувам тази .

Проблема е колата като работи на място се чува странен шум и леко претриса по скоро ме притеснява шума не мога да го определя от каде идва но ми се струва че е от страната на кутията . Появява се само като работи на място и е на паркинг или на неутрална предавка . Звучи ми като хлопане .

Надявам се някой да може да помогне .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дано не съм лош пророк, но ми звучи като маховик! На твое място все пак бих се допитал до човек с професионален опит в бранша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега защо ли си мисля че си дяволски прав за жалост. Но все пак нали знаеш надеждата умира последна . Мерси все пак . Тръгва се по сервизите . :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз щях да ти пиша маховика , ама реших да не съм аз човека с лошата новина :( ,но все пак може и нещо друго да е. Успех дано се окаже нещо дребно  ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шума го оправих по най лесния и бърз начин :) като продадох колата . Няма вече тропане и хлопане :) сега съм в търсене на следващото Ауди .

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

По принцип не е коректно, но ако сумата за ремонт е абсурдна и няма алтернатива може би и аз бих го направил, както предполагам и 99% от колегите тук, но надали бих се похвалил. Най- малкото новия собственик може да стане съфорумник и да види каква кола е взел...

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Райно не си прав така да съдиш колегата при положение, че не знаеш съответната цена на продажба  и въобще обстоятелствата, около нея. Това, че я е продал с проблем не значи нищо. Те 90% от колите по автокъщите са с проблеми, кои малки, кои големи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Разбира се, че си прав. Ако наистина е така нека го напише.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маховика не се ли чува че тропва само след раздаване на газ и след това като спре колата, първите 2-3мин и след да това изчезва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Знаеш за каква цена съм е продал може би и ти щеше да си на опашката да е купиш . Новия собственик е механик и е много наясно със всичко около колата . И е направил сделка от която ще спечели и ще кара хубаво Ауди на половин цена ;) такаче най прецакания от цялата сделка съм аз такаче колега може да си спокоен ;)

Редактирано от stanislav87
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...