Jump to content

Помогнете-радиатора в купето тече!!!


maf

Recommended Posts

Приятели харесах си едно ауди 100-ца 93 година 8 клапана 115 коня .. единствената забележка и е че като се пусне да духа топло и в краката тече вода ... от какво може да е това ... колата е с климатроник ...казаха че било от вътрешния радиатор но не разбирам ... даите акъл какво да правя .. предлагат ми да ми свалят 150 лева и да го взема или да го оправят и да го взема така ..тъмно син металик лята джанта 15" нови гуми климатроник с газова уредба на 1 година за 5700 лева /// мислите ли че има нещо друго съмнително в тази колица?????

http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2...4725&f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако очакваш някой от нас да ти помогне, не праскай темите къдети падне. Има специален раздел за това. А по темата мисля, че номера с "ние ще ти я оправим" е доста рискован защото може да я замаскиррат и след 1 месец пак да избие. Най-добре я закарайте на един майстор и той да каже какво и е и колко ще струва и след това сваляй цената. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега идеята ми е че аз съм от пловдив а колата е в Благоевград и ме интересува информативно от какво може да е тоя теч и дали може да е нещо сериозно .. а що се отнася до темата в другия раздел извинявам се ако модераторите сметнат че не и е мястото там да я изтрият ..... Притеснява ме да не ме закарат в някои сервиз и ония да ми кажат че сичко е ок и като се привера в Плд. да се окаже че съм яко с двата крака в батака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От радиаторчето на парното (вътрешния радиатор) 99.9%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има много голям риск да стане точно така както си мислиш. Най-малкото което да направиш е а вземеш някой твой познат, който разбира от коли и право в Благоевград, но и това не е гаранция, че ще откриеш всички проблеми. Джамбазите са коварни и в никакъв случай не ги случай не ги слушай като ти разправят глупости от сорта на "тове е дребен проблем" и тн. а относно теча може много неща да са. Най-вероятно е радиаторчето.

Стискам палци да успееш да се пребориш с македонците! :blink:

п.с. Линка който си дал не се отваря правилно и не мога да я видя колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да има идея лесно ли се сменя този радиатор защото на предишното ми ауди б3 знам че се сваля цялото табло и е дена играчката ... и другото .. идея скъп ли е този радиатор ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваля се само половината табло. Човек, който го е правил, не би му отнело повече от 3-4 часа спокойна работа. Радиаторчета има и за 30 лева, ама хич не греят. Хубавите са 70-80 лева.

Това ще го оправиш. вземи някой познат майстор, който да прецени реалното състояние на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

огромното ми притеснение че не познавам никой от благоевград и продавача така може да ме прекара.. понеже града е малък и е голям шанса в който сервиз отидем да се случи че майсторите там са познати на продавача и познайте как ще ми кажат реалното състояние на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми не става дума че като нищо мога да попадна на сервиз в който монтьорите може да са познати на продавача от автокъщата и без проблем ще ми спестят проблемите по колата ако има такива ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
мие си го направиш на корито, да раниш свинете

Призовавам админите да изтрият този потребител,извадил някакви теми от 2006 и ака по тях :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Призовавам админите да изтрият този потребител,извадил някакви теми от 2006 и ака по тях :flehan:

Беги да призоваваш козите да се прибират от паша, не се тормози с некви си форуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...