Jump to content

Явлението shpeksi и неговото влияние в audibg.com


ЗА или ПРОТИВ Методи  

49 гласа

  1. 1. Полезен за раздела?

    • По-скоро полезен?
      26
    • Постоянно спамещ Паразит?
      23


Recommended Posts

  • Отговори 95
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Развалихте хубавото хейтване... Резултата беше 33:22, като гледах последно - против вашият любим серящ по темите колбас.



Направо ми е чудно как някой, който не го познаваш, може да събере толкова негативизъм от нищото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е браво, сега ще прочете някой от облъчените дето му палат свещички и глей кво става.

Що не пуснеш тема добър майстор ли е мишо ама като изтрият тая. Мисля, че има потенциЯл :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

Не бе аз наистина не го познавам човека и ми стана любопитно що така го поливаш. В смисъл имаш ли преки впечатления нещо, лъзнал ли те е или каква е ситуацията точно  :nixweiss:

 

пп Бах та  :hilezh:

Развалихте хубавото хейтване... Резултата беше 33:22, като гледах последно - против вашият любим серящ по темите колбас.

 

ЦвЦв е виновен и е редно да се самобанира  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпека е "Постоянно спамещ Паразит/тумор", но без него не е интересно.

Важното е, че е фен на марката и никъде не възхвалява папамобили и бнв-та. Също така е и Антидизелист, значи сме от една партия.

Не мисля да го убиваме, нито пък да го оставим безнаказан, затова предлагам да бъде осъден на двудневен генкбенг. Казах. :hilezh:

Редактирано от dhtj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това си е удар под кръста, ама нищо, то не пречи да има плюсове от двуличници.

В моя форум такива умници, като цитираната личност си отидоха, па даже и модератори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали се хваща кое е шега и кое не?!? Аз помолих Цецо да направи анкетата публична, защото не можах сам и нямаше как да стане без да се занули!

 

пп Шпекса дали му е давал пари нямам идея обаче  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буркани ве Бастууун

Утре вечер да не забравиш да почерпиш :)))

п.п.и требе да можеш да си махнеш гласа,а има опция и за двата отговора та да направиш реми бухахахаххх

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако гласувалите против са повече ще му покажат ли вратата на салама?Питам преди да гласувам да знам...Все пак всеки дворец си има шут, редно е и акб да има.Макар и толкова дразнещ в повечето случаи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако гласувалите против са повече ще му покажат ли вратата на салама?Питам преди да гласувам да знам...Все пак всеки дворец си има шут, редно е и акб да има.Макар и толкова дразнещ в повечето случаи.

Мечтите са безплатни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе за Коледа може да ти подаря една снимка на моята да си я слагаш до леглото да спиш спокоен.Не е хубаво дори и ти да си постоянно в депресия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШПЕКА ПРЕЗИДЕНТ! ШПЕКА ПРЕЗИДЕНТ! ШПЕКА ПРЕЗИДЕНТ!

 

Скивайте са.... ясно е, че някои неща ги казва много точно и полива там където трябва, истинския въпрос е как не са го изтумбили някъде... Келеша е ясно, че няма да му запали вратлето, но си е цяло чудо как Евгени още не го е натъркалял някъде... Добре, че ДрагПауър нямат път насам, че със сигурност ще го изтумбят ония... :D

 

 

Като пропуснем това дребно лирическо отклонение.... 

 

ШПЕКА ПРЕЗИДЕНТ! ШПЕКА ПРЕЗИДЕНТ! ШПЕКА ПРЕЗИДЕНТ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баф таз демокрация, дето се е развихрила тук!!!! Та чак всенародни допитвания за правото на съществуване на определени личности се провеждат. Това да не ви е Швайцарско, че референдум да организирате, и на всичкото отгоре- баш в този раздел. Бия катанеца, и стига толкова забавления за чужда сметка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...