Jump to content

Свързване на YCARLINK-YATOUR-USB-SD-AUX-Interface


audi131

Recommended Posts

Има гайд към кабела.
Иначе, просто включваш буксите в устройството на колата (няма как да сгрешиш) имаш и една маса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обръщаш касетофона с куплунзите към теб,синята букса се комутира на горния ред в дясно .черното кабелче самичкото с кабелната обувчица са завива на корпуса на радиото.просто развиваш с еврейска звезда някое от болтчетаата отзад и затягаш клемата.Черната букса е да залачиш кабела от заводския ченджер ако имаш такъв.ако не си е свободна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана работата,мерси колега

Сега имам друг проблем,кабела на ченджера е с по голяма букса и не влиза в тази черната и сега не ми работи бас касата която се намира в багажника.Преходна букса ли да търся за да си реша проблема?

Редактирано от audi131
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най горната букса на инсталацията на касетофона  се разделя на три,вгледай се внимателно и ще видиш сглобката,откачваш си тази за звука, включваш я в касетофона и си готов.

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Имам го  в колата която купих миналата година.

 

По спомен от продавача......каза че го е взел за около 80.00-90.00 лв. от Ebay

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,аз предлагам такива карлинкове за много модели автомобили както и всякакви аудио компоненти,от ежедневни до състезателни класове.Ако имате интерес пишете на лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

На някого да му се е случвало като си включи  синята букса на YATOUR в касетофона, да замаси и радиото му да започне да се смущава и нищо да не хваща?Много е дразнещо.Аз ли се прецаках с модела :YATOUR WT-USB някой ще даде ли съвет, при положение че сменях антени не знам вече какво да правя?Поздрави.

Редактирано от kokotrikcs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който искаш да ми пише от алиекспрез  мога да му поръчам 60-70 долара струват там същата марка.

 Тука ги продават на безумни цени 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Да не отварям нова тема, знае ли някой какъв му е проблема на Yatour-a с флашките? Защо не иска да чете някои, под 8 гб са, форматирани са както е по спецификация, подредени са папките с правилните имена и не ще да ги прочете. С SD карта няма проблем...

 

Флашките са такива:

Kinston, 8 GB

20-239-113-02.jpg

Apacer, 4 GB

res_7c105315dce8d386e7383323d4a74cd7_450

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв му е проблема, но и аз пробвах 3-4 различни докато намеря такава, с която да работи. А уж всичките отговаряха на "изискванията". Накрая тръгна с една 16 гигабайтова Тошиба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре тогава, някой ползва ли някакво micro USB, което да е тръгнало? Искам на размер да е като горните, които съм показал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...