Jump to content

Интересни обяви за А4


don_pepone

Recommended Posts

Здравейте всички :)

Поразгледах из раздела но не открих подобна тема,а мисля ,че щее доста полезна.  Смятам ,че е добре всеки да сподели мнение за различните обяви за А4,като по този начин доста хора биха получили полезно инфо за дадена кола,(ако вече я е гледал или пък не му е проблем да я огледа) която е доста далеч от тях за да се отиде на оглед,който би се оказал напразен.

 

Мен лично ме интересува ето тази А4-ка-http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11374406652030212&f1=details&slink=599qa6

, като в обявата пише чее FSI мотора,а в същото време е 2001г и 130 коня,някакси не ми се връзват нещата като цяло иначе колата изглежда доста добре. В нета ми излиза ,че ФСИ мотора е слаган малко по-късно в а4 и е 150 коня?!

Редактирано от don_pepone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко e 2001- ва година, не е FSI, а 130 к.с. мотор - ALT. Този мотор се слави с голям разход на масло според притежателите му. За конкретната кола - не знам кое ти хареса колега, но е абсолютна базовица с позахабени доста неща по интериора. За тези пари категорично не си заслужава според мен, без да ангажирам никого с мнението си.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип има раздел, където се обсъждат и споделят мнения за различни обяви: http://audibg.com/forum/index.php?showforum=36

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тая тема "какво ауди да си купя' мисля чее много обща :) но все пак е мое мнение.

 Според мен щее по-лесно ако във всеки раздел си има по една такава,в която да се обсъждат само конкретните модели,така ще има повече концентрирана информация и повече съвети или дискусии по определени коли- кой какво видял итн за дадена кола.  Ако все пак мислите че се повтарям с нещо вече писано моля да ме извините :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с колегата, че са доста пари за базов модел, без каквито и да било особености и FSI няма от тази година (;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си струва цената.Мотора е ALT .Само едни джанти в нея ( и то не е сигурно колко са хубави).Вътре е захабена ключа за светлините е боядисан....

Редактирано от Милчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...