Jump to content

Оптичен Тунинг - външен и вътрешен


Recommended Posts

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Какво ще кажете за тези?

http://prodavalnik.com/prodavam-dzhanti-za-audi-i-folksvagen-18-s-gumi-i34508671



Имало печат на Ауди от вътрешната страна.

В Събота ще ходя да ги гледам.Някой ще искаже ли мнение?  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е на два размера междуболтовото разстояние(в случая 5х100/112) няма как да са оригинални според мен,но може и да бъркам...Поне аз всички такива джанти, които съм срещал с 10 отвора са били реплики :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джантите,които бяха в моя линк са едните,тия от следващата обява са другите ,които според мен са страхотни за това купе!

аз ВИНАГИ когато съм търсил джанти,обявите пустееха....купех ли некви,веднага се появява джантата,която съм търсил и то на баси смешните пари :steinigung:

не бързай,купи си хубави джанти,ако обаче така се бавиш при налична обява,хубавите вунаги свършват,както от обявата която ти пратих

Редактирано от yavor20v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам сега да си продам два аквариума и направо ще взема джанти,без да се налага да продавам тези веднага.

Иначе ще се наложи да я оставя на трупчета пред блока :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

 

 

 

 

Ако не успееш да продадеш аквариумите мисли вариант да поставиш поне единия в багажника. :zustimm:

Редактирано от martata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за тези?

http://prodavalnik.com/prodavam-dzhanti-za-audi-i-folksvagen-18-s-gumi-i34508671

Имало печат на Ауди от вътрешната страна.

В Събота ще ходя да ги гледам.Някой ще искаже ли мнение?  :nixweiss:

Тези са реплики на 100%, няма оригинални джанти с 10 дупки и специално този модел оригинално се предлага само на 5/112. По-добре търси оригинални или поне нещо по-читаво афтърмаркет. От всички джанти, които съм изправял досега, най-терсене са били репликите и оригиналните М-кови на БМВ-тата.Почти всички джанти от БМВ-та като са идвали за изправяне са ми били пукнати още при изкривяването,Даже имах клиент , който с едни 19-ки М-кови идваше през седмица за изправяне и заварка и така цяла година, докато накрая ме послуша и ги разкара, но на едната имаше 12 заварки :steinigung: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Стар диаметър: 632 mm

Нов диаметър: 660 mm

Разлика в диаметрите на двете гуми: +28 - несъвместими

Показание на скоростомера при движение на автомобила със скорост 100 км/ч: 96 км/ч"

 

Ще бъде ли проблем това?



Сегашните са 205х55х16 ,другите са 225х45х18

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля няма да е чак такъв проблем, за твоята кола размерите на 18" са 225/40/18 или 235/40/18.

Аз лично моята я карам зимно време с 205/60/16(идват  със 7мм по-ниски от 18-ките, които си посочил и нямам проблеми) , а лятото с 235/45/17.

Редактирано от ivoair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме притеснява това,че ще исписва с 4 км по малко километража,а че е +28 диаметъра.Дали няма да закача?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен 100% имаш отклонение в показанията и сега и то е надолу.Пробвай с ГПС като караш да задържиш на определена скорост и виж разликата между ГПС-а и километража.Най-много да ти стане верен километража с такива гуми, но виж все пак дали си заслужават гумите всичките тез гимнастики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Събота ще ходя да ги видя,че съм до 19;00 на бачкане всеки ден.Ще ги вода на гумаджия да види дали има заварки,дали са прави-криви ала бала.
Ако всичко е наред,ще ги взема.Все пак никакви пари не давам за тях,бартеросвам ги с аквариумите,а и имат гуми които стават за каране което е важно.

 

В крайна сметка ще си оставя и старите джанти,АКО недайси боже нещо не е наред с тези,ще си върна тях.Ама дано да не става ,че после ще го гоня да му се "извинявам" на тоз-знам къде живее :ph34r:  :supercool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от източния край на София(някъде около Дружба), мога да ти помогна с огледа и евентуално при нужда за изправяне : http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=126917#entry2152720

Редактирано от ivoair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , до ЛИДЛ точно се намира гумаджийницата.

Аз съм блока срещу Практикера :) до лидела по улицата за към Джъмбо или тая другата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тия джанти дали ще може фланци да се сложат?Иска ми се поне отзад да е по "разкрочена" малко ^_^



Или по точно да задам въпроса,ще има ли проблем,да се сложат фланци?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек,

почвах,спирах...после пак така....

Амаааа

Тия джанти са дроб за визията на А6 Авант,второ,че са реплики.

Трето,тези от обявата в Бургас са една от най-маняшките джанти и ти казвам,че за 800-900лв тотал ще станат като нови.

Тия слънца са за некоя А8 с размер 20"

Отеделно от това ,

всички дето списваме тука сме изтрещели по една торба с пари по тез кошари и е пробвано какво ли не.

За тоз бюджет ,направо незнам....

Вземи поне 18",свали колата с едно окачване заводско тип 1ВЕ на първо време да видиш как е откъм возия,стойката с него и 18" ще е ОК.

Аванта е красива кола и друго освен джанти и стойка не й требе.

Пуснал си тема в Моя тунинг проект,което с оглед на бюджета и целите е малко....смешно,искаш съвети,хората пишат,ама едно си баба знае,едно си баба бае си мисля.

Вземи от Спас едно окачване 1ВЕ за 250 лева,джантите за 800-900,другите ги остави зимни,пастирай я професионално някъде и колата за 1500лв ще заспи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам още колко човека тряа го напишат тва,за да фане дикиш....?

И на края след сичко убаво,ше земе човека да опъне едно карбоново фольО на предния капак да засерЕ нещата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи па масони се извъдихте последните двама драскачи у темата. Имате ли вие Б4-ки с алкантарен таван на тропически мотиви или не, та сте седнали да се обяснявате?  :hilezh:

 

пп Тая тема верно не е за раздела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми съжалявам,че нямам 30 бона за да отделя на колата.
Тея джанти няма да ги взимам поради това,че са реплики.-Ок
От там нататъка,всеки си има лична преценка и вкус.
Решил съм да питам,защото е форум Ауди и се предполага че ще получа добри съвети от хора които разбират защото са го минали тоя етап дето сега го минавам.
Все пак,ако всеки си правеше колата както и отива според теб,всички щяха да имат еднакви коли и нямаше да е интересно,нали?



Колкото до "карбоновото фольО", няма смисъл да го коментирам изобщо :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 P.S. Темата си е точно за тук.
Човек които има идеа за колата си и пита за други идеи и мнения = проект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...