Jump to content

подсилване на а4 90 ps


Recommended Posts

здравеите     колеги   та  интересномие  до  колко  може  да  издаржи  един  мотор   на   а4    AHU  90   кон4ета   на  подсилване    без   дасе   сменят   бутала  и  биели   4удясе   дали  да  подсилиа  моят   бръмбъзък     :D

с  едно  подсилване  от  разпрасква4и    на  дюзите   бутало  на  помпата     нова  турбина  и   един    поголям  кулер  и  едни  настройки    та  нецелиа  много  най  -  много  160  -170  кононя

 

 

 

забравих  да  кажа  колата  е  с  4ип   правен   от  келеша  преди  4   години   и  мие  слаби4ка   ве4е  :D

Редактирано от kirtaka86
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то е ясно какво търси, учебник за първи клас по Родна реч, за да го монтира в автомобила :)

Редактирано от dope_hat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерни насоки:

 

4ип тунинг на ауди а3 1.9тди 90 коня

 

 

Audi A3 ТДИ Тунинг

 

 

Един чукча-писател награцал някакво писание, почти толкова неразбираемо, колкото клиновидното писмо, друг - саморекламира темата си, която е тотално непричем: предлага дизел да се смени с бензин, на съвсем друга платформа и щяло да бъде "най-бързо евтино и приятно"...

Аха, мдам... fool.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите     колеги   та  интересномие  до  колко  може  да  издаржи  един  мотор   на   а4    AHU  90   кон4ета   на  подсилване    без   дасе   сменят   бутала  и  биели   4удясе   дали  да  подсилиа  моят   бръмбъзък     :D

с  едно  подсилване  от  разпрасква4и    на  дюзите   бутало  на  помпата     нова  турбина  и   един    поголям  кулер  и  едни  настройки    та  нецелиа  много  най  -  много  160  -170  кононя

 

 

 

забравих  да  кажа  колата  е  с  4ип   правен   от  келеша  преди  4   години   и  мие  слаби4ка   ве4е  :D

бадка ти оби фсичко децко фмене! толкуа негармотен айляк нибях срешнал!

иса не дейда обесняваж как от бързане си допунал пръвописни грежки щот няа се вържим дазнаеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бадка ти оби фсичко децко фмене! толкуа негармотен айляк нибях срешнал!

иса не дейда обесняваж как от бързане си допунал пръвописни грежки щот няа се вържим дазнаеш!

balhar   ako  mojesh  da  pomognesh   s  kompetentno  mnenie  davai   ako  ne  traisi  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

здравейте   колеги   та  интересуваме до  колко  може  да  издържи  един  мотор   на   а4    AHU  90   кончета   на  подсилване    без   да се   сменят   бутала  и  биели  

  и  се      чудя    дали  да  подсиля  моят  бръмбазък :D

 

  с   едни  разпрасква4и

,бутало на помпата ,  турбина  ,    един    по - голям    интеркулер 

та  не целя  много   160  -170  коня  най -  много  та  питането ми   е  доколко

би  издържал      такъв  мотор

 

 

 

забравих  да  кажа  колата  е  с  чип   правен   от  келеша  преди  4   години   и  мие  слаби4ка   ве4е  :D   

та  повторно  го  пиша   за     това  че   не могли да ме разберат колегите

  извинете    просто   бях  глътнал  повече  въздух  ,,бирата  в  повече   " надявам се    че   вече   ме разбирате

Редактирано от kirtaka86
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киртак, освен че си в грешка, скачаш и с "бълхар". 

 

По темата - ако си готов да заделиш към 2-3к лева нещата ще тръгнат, иначе мъка.

А и не е лошо някой да погледне колата как е като дюзи, помпа, турбина и пр. убавини преди да правиш каквото и да било по нея, за да не роди някъде след напън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та   вместо  да  го  кажете  нормално  ,    че     нещо  не е    наред    вие    се  подигравате  един  олигофрен   писал  че  търся     учебник за първи клас по Родна реч    друг  олигофрен

   пак  писал   да съм 

Инвестирал  парите в НАЧАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ       а бе  олигофрени  трайте си 

 ако  можете  да    да  помогнете  помагайте   ако  не можете  
просто  замълчете  ако  исках   да ме   учите   на  български  спокойно   няма  да  сте  вие    не целя   ,  да    обидя   някои   но  се  изнервих .  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МУадеж, ако едни букви по екрана от хора, които не познаваш, те изнервят толкова, имаш по-сериозни проблеми от липсата на мощност.

 

Въпросът ти зададен така "колко може да издържи?" е като да седнем и да люпим семки. Каква ти е идеята? Някой с мотор като твоя го е напъвал докато не е казал "въй" и ще напише "Киртак, недей да силиш повече от 245кс на вала, щото при 246 умира!". Няма как.

 

Ако искаш с 500 лева да станат нещата си в грешка.

Ако искаш да инвестираш в ламарината едни 5к лева и да не ги търсиш повече, давай.

Мотора може да се счупи и на 130кс, зависи кой го прави и как.

 

Та по-логично би било да започнеш с "Имам ХХХХ лева и искам да ми препоръчате сервиз/майстор, който да ми засили мотора.". Примерно.

Редактирано от trespasser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

здравейте   колеги   та  интересуваме до  колко  може  да  издържи  един  мотор   на   а4    AHU  90   кончета   на  подсилване    без   да се   сменят   бутала  и  биели  

  и  се      чудя    дали  да  подсиля  моят  бръмбазък :D

 

  с   едни  разпрасква4и

,бутало на помпата ,  турбина  ,    един    по - голям    интеркулер 

та  не целя  много   160  -170  коня  най -  много  та  питането ми   е  доколко

би  издържал      такъв  мотор

 

 

 

забравих  да  кажа  колата  е  с  чип   правен   от  келеша  преди  4   години   и  мие  слаби4ка   ве4е  :D   

та  повторно  го  пиша   за     това  че   не могли да ме разберат колегите

  извинете    просто   бях  глътнал  повече  въздух  ,,бирата  в  повече   " надявам се    че   вече   ме разбирате

 

 

Да не реши,че сега е грамотно написано киртак86?

та   вместо  да  го  кажете  нормално  ,    че     нещо  не е    наред    вие    се  подигравате  един  олигофрен   писал  че  търся     учебник за първи клас по Родна реч    друг  олигофрен

   пак  писал   да съм 

Инвестирал  парите в НАЧАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ       а бе  олигофрени  трайте си 

 ако  можете  да    да  помогнете  помагайте   ако  не можете  

просто  замълчете  ако  исках   да ме   учите   на  български  спокойно   няма  да  сте  вие    не целя   ,  да    обидя   някои   но  се  изнервих .  

А кой какво да пише в тази тема едва ли е в твоя власт да определиш,но и не на последно място и това е неграмотно.Та като се погледне твоето писание кой ли е олигофрена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега   trespasser

 

ядосва ме   това  нито  ме  познават    а    изказват  мнение  че  съм   някои  неграмотник      правят   се  на  много  умни  при  положение  че  не са    нещо    повече   и   по -   грамотни    от  мене     .

Та   наясно  съм  с  това   че    работа   с  едни  500    или   1000  лева  няма  да  стане    просто   с  едни   азпрасква4и ,бутало на помпата ,  турбина и  едни  кадърно  направени    настройки   след  това   дали  мога  да      достигна    едни  160  -  170  коня       защото   колата  мисля  да я    ползвам     като  ежедневка    след  подсилването   . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...