Jump to content

проблем с климатроник на А6 4F


hiksov

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам А6 4F , 2007г.Сменик текстилния салон с кожен , който има подгряване на седалките.Смених климатроника от кола с подгряване.Обучихме го , за да тръгне , но не може да подкара отоплението на седалките.Моля за съвет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Куфатек съм виждал сет кабели за преминаване към седалки с подгряване,отделно друг,ако искаш и на задните седалки. Така че освен седалки и блок климатроник май и някой кабел ще трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията.Относно кабелите сме инсталирали такива.Новия климатроник работи, но не може да пусне захранване към седалките.Предполагам ,че трябва да се обучи или да се препрограмира,. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би над определена температура не тръгва.

Като си тръгна от офиса ще видя при мен как е и ще пиша, но задължително трябва да добавиш съответните цифри за климатроник с подгрев в електрик модула. Колегата MSM е по-запознат и ако срещнеш трудности се обърни към него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е много му помогна на човека с това изказване :)

 

Хиксов, след като сте окабелили, махнахте ли компонент протекшъна на климатроника в официален сервиз на Ауди? Без това няма да тръгне.

 

Салона с ел. регулиране ли е или? Може ли да снимаш буксите под капачката под шоф. седалка да ги видиме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...