Jump to content

A3 1.6 1999г. конкретна обява


Recommended Posts

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11395752797181475&f1=details&slink=6h2mvq

 

Колеги, какво мислите за колата в обявата. Чакам един превод и до 1-2 дни смятам да отида на оглед. Изглежда добре на снимки, но някой може ли да ми каже за какво по конкретно да се оглеждам. 

Благодаря предварително за насоките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

салона изглежда добре. ако натиснатата врата не те притеснява, според мен си заслужава да отиде да се погледне. какво е това нещо върху гумата?

Редактирано от п.и.г.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Колана на рапатрака!

Това със всички консумативи за тия пари...Малко ми е плашещо!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вратата не ме притеснява кой знае колко, предполагам, че цената ще може да се коригира заради нея. Гледах няколко А3 и тази ми се видя най-добре откъм салон. Като цяло километрите ми се струват супер нереални (умножавам ги по 3), отвътре колата изглежда много добре, но все пак според годините й, като се замисля то няма изминати и 10к на година, а все пак е внос от Германия, и вариантите са или да е стояла с години някъде или да е карана от 87 годишна баба/дядо и т.н. приказката е ясна.

Въпросът ми е този модел с кое окачване и съединител е, четох в една тема, която не мога да намеря сега, че до края на 98(ако не се лъжа) са със стоманено окачване. Като цяло моделът има ли поне ЕДЛ? Бутони за АСР или ЕСП не виждам и доколкото знам, най-много да има ЕДЛ, но не съм запознат много с екстрите на модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То дето е просто и евтино,ама е и много здраво!
Аз съм доволен от А3/8L/,когато беше мое и пак се замислям за същото. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,сваляй още 300-400 лв.за вратата и други забележки които откриеш и я взимай.Подръжката на тези Аудита е лесна и елементарна,ако се вкара в последствие някой лев в нея става като нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата има вид.Забележките от дясната страна врата ,калник ,предна броня.Има 4 еднакви гуми виж им DOT.

  Карам Golf 4 с този двигател-в града е пъргавичка ,защото е с къси предавки ,но на дълъг път мен лично ме дразнят по-високите обороти.В София градско ми дава 10-11 л./100 извън според зависи как я караш може 6.2 може и 8.0 това е относително.Като екстри този клас коли от тези години имат само основното-климатик/климатроник ,ABS ,ел.стъклa-огледала /някои с подгряване/ 4 airbag ,регулиране волана височина/дълбочина.ASR  ,ESP влизат няколко години по-късно серийно при тях.

 Обслужването:

+евтино и просто:ангренажен ремък ,ролка ,пистов ремък обтяжно рамо при него ,филтри /маслен ,горивен ,купе/ ,антифриз ,спирачна течност/смяна се на 2-3 години/.

 Окачване:

+евтино и здраво-няма алуминиеви носачи , но и не вози като A4 :hilezh:

+тези джанти 15" на Audi A3  са много леки и здрави!

 Годишни данъци:

+колата е 74KW влиза в малкия данък - Честито!

 Интериор:

-мен ме дразни отлепването на soft лака.

 Трансмисия:

-При този двигател се слагат скорости които са с нитове и ако се скъса нит става страшно :unsure: .Не е задължително ,но може да  има проблем!Повечето коли са минали смяна на нитове с комплект болтове още много преди да дойдат в България :ja: .Тук също се продават такъв комплект около 150 лв.Има теми по въпроса.

 Двигател:

-Този двигател е много капризен от към поддръжка-ако не е сменяно редовно маслото ,сегментите се скапват!

 

Много хора плюят този двигател ,че не вървял и трябва да го държиш в обороти-да въртящия момент е при 3800об.мин.Карам колата няколко години и за моя стил на шофиране ме устройва.Ако имаш въпроси питай.

 

 

  Успех! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...