Jump to content

лагери на предни главини


amadeo

Recommended Posts

колеги аз си взех лагер от ТИВИ ГРУП -15 лв  става 30 хил  км нямам проблем сега и другият ми взе да се обажда утре отивам да си взема пак същият.китайски е и кво от туй да няма цял живот да я карам тая кола. :) макар че изкарах 15 год досега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, голямо чудене за тези разлики ..

Какво толкова има да го мислиш, едните ти продават гол лагер на фирма на която са дистрибутори, другите ти го дават в пълен комплект за монтаж, зегерки, болтове, ала- бала + 1 година гаранция . От там идват разликите . :biggthumpup:

Освен това има и ТО, с които FAG става 45 лв. SKF- 50 лв. ;)

Попитай в Триерата за търговска отстъпка, да видим какво ще ти кажат ..

Еми голямо си е чуденето - гол лагер 33лв - а облечените зегерки, болтове и путки майни ми струват още 36лв. Ебати комплетка бе. Еми да си ги насочат отзад.

Между другото понеже сменям и маншон на каре в комплетка му има болт и ала бала дреболии - к-та му за 14.50лв. Та така...

колеги аз си взех лагер от ТИВИ ГРУП -15 лв става 30 хил км нямам проблем сега и другият ми взе да се обажда утре отивам да си взема пак същият.китайски е и кво от туй да няма цял живот да я карам тая кола. :) макар че изкарах 15 год досега :)

То май излизат, че са всички са китайски. Сега като се замисля колко неща съм сменял до сега, излиза че карам китайско ауди.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми голямо си е чуденето - гол лагер 33лв - а облечените зегерки, болтове и путки майни ми струват още 36лв. Ебати комплетка бе. Еми да си ги насочат отзад.

Между другото понеже сменям и маншон на каре в комплетка му има болт и ала бала дреболии - к-та му за 14.50лв. Та така...

То май излизат, че са всички са китайски. Сега като се замисля колко неща съм сменял до сега, излиза че карам китайско ауди.

хахахахаха май така излиза колега.между другото днес си взех лагера 14 лева е.марката е WBW няква си :) гол лагер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Аз взех SNR-а за 33лв, смених го и нямам проблеми.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как разбирате, че лагерите са заминали ? При мене от пред от дясно от време на време се чува едно приглъхнало такова, като гугудка все едно, дали е лагер ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Да използвам темата... с б4 съм и аз съм за смяна на лагер, но въпроса ми е да се хвана ли да го правя сам ? Някой може ли да направи кратко упътване кое как ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват и малко оборудване и инструменти.Само с желание и ентусиазъм трудно ще се получат нещата,а може и лагера да повредиш.

Като ти е за първи път не е страшно,но е хубаво да не си сам.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

А как разбирате, че лагерите са заминали ? При мене от пред от дясно от време на време се чува едно приглъхнало такова, като гугудка все едно, дали е лагеи 

Колега, и аз имам едно такова циклично виене от дясно. Как реши проблема?

Мислих, че е нещо свързано с накладките, но виенето не се променя като натисна спирачката. Луфт няма, усилва се до 80-90 после няма разлика с колко карам, на завой не се променя...  :stupid:

Наскоро смених задните лагери с MOYO, 52лв за двете колела-общо 4 лагера + зегерки, коронки за гайките и капачки. 

Редактирано от Emich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Извинявайте че вдигам стара тема, но при наличието и няма смисъл да правя нова - знае ли някой какъв размер е външния диаметър на предните лагери за ауди 80 б4 2,6 куатро - в етката предлага 2 модела 75 мм и 82 мм, без уточнение кое за какъв автомобил е. Същото е и при проверка в ел. магазини - https://prnt.sc/pfyd3i

Ако някой е сменял и си спомня ще бъда много благодарен да ми каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...