Jump to content

Навигация RNS-E SD Card проблем...


Recommended Posts

Здравейте, имам  RNS-E навигация, и когато сложа СД карта ми изписва SD Card reading please wait... и това е. Не искат да ми излязат песните... как да го оправя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам  RNS-E навигация, и когато сложа СД карта ми изписва SD Card reading please wait... и това е. Не искат да ми излязат песните... как да го оправя?

купи си карта която е SD, не SD HC, 2гб примерно, за да ти се случват по-бързо нещата.

 

успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mога да дам дефиниция на "по-стари" само конкретно при A3 8P / ТТ:

Версия 192 са по-старите и четат само SD

Версия 193 четат SDHC до 32GB, т.е. поддържат общо до 64GB.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тези 4-те само Sony-то 2ГБ e SD. Другите са SDHC и няма да станат на RNS-E (освен ако не е от новите модели).

4GB SD (не SDHC) се намира много трудно (да не кажа почти невъзможно).

Иначе всички 2GB карти са SD.

Така че колега вземи си 2GB, намират се все още (може и MicroSD с преходник). То така или иначе имаш ограничение от 512 файла на картата, а то бързо се достига и 4GB ще стои полупразна.

 

ЕДИТ: А и да не забравиш за всеки случай да я форматираш в FAT32 преди да я ползваш (и то не Quick Format, а пълен). Аз имах проблеми с едната и се оправи след пълен формат.

Редактирано от MaxZ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Да попитам нещо - това ограничение на бройката на файлове и аз го срещнах на няколко места в чужди форуми, но не можах да видя уточнение:

ограничение от 512 файла на карта ли е, или общо 512 файла за двете карти в двата слота?

Има ли къде да се види бройката на файловете?

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На карта е, важи само за 192 и освен това в тази бройка влизат и папките (всяка папка е единица). Не мисля, че има къде да видиш (на RNS-E-то) бройката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намирането на такава карта се оказа предизвикателство. В по-горните постове даденото Сони го има само виртуално, от Техномаркет ми писаха, че вече нямат налични. Ако някой даде жокер за 4GB non HC ще бъда благодарен.

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, но точно това е малко съмнително да дойде правилното. Има карти, които не са обозначени с HC, а всъщност са. Не че са много пари, но колкото и да са не ми харесва да става така, пък и да чакаш и после дърво.. За това търся тук, пробвам - връщам и наново търся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

В антенните усилватели и диверсията на двете антени, особено ако си слагал RNS-E-то допълнително!

Само че трудно виждам как въпроса ти е релевантен по темата (прочети заглавието!)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се просто реших че може да ми помогнете да го оправя. Пуснах нова тема ще съм благодарен ако се включите и споделите вашия опит. Иначе преди бях с симфония 2 и нямаше проблеми с радиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Никакъв. Няма как да стане, RNS-E не чете видеоклипове.

 

П.с. RNS-E освен това не чете и micro-SD карти ;)

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Здравйте, момчета и аз имам проблем с музиката, първо като записвах песните, във всяка папка липсваха песни, а след време от самосебе си се изтриха, на лаптопа ги искарва, а на RNS-то изписва "card empty", дали някой знае нещо по въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...