Jump to content

Ръководство за А6 2,5 V6 TDI 2000 г


A6 BG

Recommended Posts

  • 1 year later...
Присъединявам се към търсещите :hilezh: И като общо Ауди А6 Ц5 сървис менюъл търся на независимо какъв език (само да не е на китайски :) )

за ц5 мога да ти го намеря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз търся за А6 C6 на английски /френски/руски или български

Имам на италиански, но се ориентирам само по картинките :multi:

Редактирано от danvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде дайте за А6 Ц5 кво само се хвалите, че имате :hilezh: В електронен формат ли е или на хартиен носител?

и аз ще се радвам някой ако намери за C5 , вече 3-та а6-ца купувам (която няма менюъл),а не знам как да си пусна автопилота и пръскачките на фаровете :hilezh: :hilezh: ;):hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми трябва да знам как се сваля капака на страничната средна греда, че да си сложа платката на еърбега, че предишния собственик я намокрил и ми я даде на ръка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще се радвам някой ако намери за C5 , вече 3-та а6-ца купувам (която няма менюъл),а не знам как да си пусна автопилота и пръскачките на фаровете ;) ;) :redface: :redface: :redface:
колега, когато си включиш фаровете задържаш лоста за пръскачките на предното стъкло няколко секунди и ще задействаш тези на фароветеИ аз също търся Ръководство за А6 2,5 V6 TDI 2000 гпредварително благодаряhristo_ss@abv.bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам на Руски ама е 410 МВ за А6 97 + 2003 идея си нямам как да го пусна тук :D

И линка в redme ориентира неправилно към инфото ако измисля нещо ще го постна има доста интересни неща :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам на Руски ама е 410 МВ за А6 97 + 2003 идея си нямам как да го пусна тук :D

И линка в redme ориентира неправилно към инфото ако измисля нещо ще го постна има доста интересни неща :bia:

Компресирай го и го сложи някъде на файлов сървър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път Ви пиша:регистрация в torrents.ru,руснаците са опасни,там има всичко!!!!!!

Досега рових там, но за А6 С6 не успях да намеря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам на Руски ама е 410 МВ за А6 97 + 2003 идея си нямам как да го пусна тук B)

И линка в redme ориентира неправилно към инфото ако измисля нещо ще го постна има доста интересни неща :bia:

Можеш да го качиш в дата.бг. Ако не ти се занимава мога да дойда да го запиша и аз ще го кача. Кажи кое те устройва ?

edit: Ето го: цък.

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Имам всички книжки за а6 ц5 на немски са.включае и цд-то за навигацията.Който иска давам да си правите копиия колкото пожелаете.

За мераклийте на ЛС или 0889194632

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...